2006-2012 metų Plungės sporto mokyklos šachmatų skyriaus mokinių pasiekimai

Nr.

Sportininko vardas, pavardė, komandos pavadinimas

Amžiaus grupė (jaunučiai, jauniai, suaugusieji)

Treneris/-iai

LR
rinktinės narys, amžiaus grupė

Metai

Varžybų pavadinimas

Dalyvių
(komandų)
skaičius

Užimta
vieta

1.

Saulius Petrauskas

Jaunimas

V.Andriušaitis

-

2006

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės

9

Trečia

2.

Audrius Macenis

Jaunimas

V.Andriušaitis

Jauniai

2006

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės

9

Trečia

3.

Kęstutis Vasylius

Jaunimas

V.Andriušaitis

 

2006

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės

9

Trečia

4.

Sergejus Semionovas

Jaunimas

V.Andriušaitis

 

2006

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės

9

Trečia

5.

Vaidas Šetkauskas

Jaunimas

V.Andriušaitis 

G.Žalimienė

Jaunučiai

2006

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės
Lietuvos jaunučių berniukų komandinės pirmenybės
,,Baltijos taurė2006” B turnyras

9

10

Trečia 

Pirma 

Pirma

6.

Marius Rutkus

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių berniukų komandinės pirmenybės

10

Pirma

7.

Lukas Jonkus

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių berniukų komandinės pirmenybės

10

Pirma

8.

Andrius Rimeikis

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių berniukų komandinės pirmenybės

10

Pirma

9.

Gytis Vaičekauskas

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių berniukų komandinės pirmenybės

10

Pirma

10.

Ieva Žalimaitė

Jaunučiai

V.Andriušaitis

Jaunučiai

2006

Lietuvos jaunučių mergaičių komandinės pirmenybės
Lietuvos jaunučių čempionatas
,,Baltijos taurė 2006” B turnyras

7

 

Pirma 

Pirma

Trečia

11.

Monika Narmontaitė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių mergaičių komandinės pirmenybės

7

Pirma

12.

Gabrielė Mačiuitytė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2006

Lietuvos jaunučių mergaičių komandinės pirmenybės

7

Pirma

13.

Audrius Macenis

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2007

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

32

Septinta

14.

Kęstutis Vasylius

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

32

Aštunta

15.

Vaidas Šetkauskas

Jaunučiai

G.Žalimienė

Jaunučiai

2007

Lietuvos jaunučių B14 čempionatas
28 –asis tarptautinis šachmatų turnyras
,,Plungė 2007” (B turnyras)

48

 

30

Pirma 

Trečia

16.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2007

Lietuvos jaunių G18 čempionatas

18

Antra

17.

Gytis Vaičekauskas

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunučių B14 čempionatas

Lietuvos jaunučių B12 čempionatas

48

49

Šešta

Penkta

18.

Gabrielė Mačiuitytė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunučių G14 čempionatas

18

Aštunta

19.

Lukas Karlinski

Vaikų

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos vaikų B8 greitųjų šach. čempionatas

39

Šešta

20.

Linas Šatkauskas

Vaikų

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos vaikų B8 greitųjų šach. čempionatas

39

Septinta

21.

Audrius Macenis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės.

11

Pirma

22.

Kęstutis Vasylius

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

11

Pirma

23.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

11

Pirma

24.

Saulius Petrauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

11

Pirma

25.

Mindaugas Asauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

11

Pirma

26.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2008

Lietuvos jaunių iki 16 m. čempionatas

29

Pirma

27.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2008

Lituvos jaunių M16 čempionatas

13

Pirma

28.

Monika Narmontaitė

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2008

Lituvos jaunių M16 čempionatas

13

Ketvirta

29.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2008

Lietuvos jaunių iki 16 m. čempionatas

29

Ketvirta

30.

Mantas Kolozinskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

Lietuvos jaunių iki 16 m. čempionatas

29

Aštunta

31.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

Jaunučiai

2008

Lietuvos jaunių iki 14 m. čempionatas

46

Trečia

32.

Rugilė Meškėnaitė

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos vaikų G10 čempionatas

21

Šešta

33.

Meda Mačiuitytė

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos vaikų G10 čempionatas

21

Aštunta

34.

Gytis Vačekauskas

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos jaunučių iki 14 m. greitųjų čempionatas

41

Penkta

35.

Kasparas Butkus

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos vaikų iki 10 m. greitųjų čempionatas

37

Aštunta

36.

Rugilė Meškėnaitė

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2008

V šachmatų festivalis ,,Baltijos taurė 2008”

57

Penkta,
mergaičių pirma

37.

Plungės ,,Bokštas” (A.Macenis, K.Vasylius, S.Semionovas, A.Rimeikis, V.Šetkauskas)

Jaunimas

G.Žalimienė

 

2008

Lietuvos jaunimo B20 komandinės pirmenybės

8

Trečia

38.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

,,Panevėžio taurė 2008”

32

Pirma

39.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

,,Panevėžio taurė 2008”

32

Šešta

40.

Mantas Stasytis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

,,Panevėžio taurė 2008”

32

Aštunta

41.

Rugilė Meškėnaitė

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos vaikų M10 čempionatas

17

Antra

42.

Lukas Karlinski

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos vaikų B10 čempionatas

42

Penkta

43.

Gintas Mačernis

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos vaikų B10 čempionatas

42

Šešta

44.

Meda Mačiuitytė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunučių M12 čempionatas

17

Penkta

45.

,,Plungė – 1” (G.Vaičekauskas, K.Poška, M.Stasytis, M.Kolozinskas, A.Ambraška)

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos jaunučių vaikinų komandinės pirmenybės

12

Penkta

46.

Gytis Vaičekauskas

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos jaunučių B14 čempionatas

48

Ketvirta

47.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių M18 čempionatas

7

Ketvirta

48.

Monika Narmontaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių M18 čempionatas

7

Penkta

49.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių B16 čempionatas

30

Pirma

50.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

13

Ketvirta

51.

,,Saulės” gimnazija (V.Šetkauskas, A.Rimeikis, L.Jonkus, I.Žalimaitė)

Mokiniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinės varžybos

21

Antra

52.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių BM16 greitųjų čempionatas

19

Pirma

53.

Andrius Kontrimas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių BM16 greitųjų čempionatas

19

Trečia

54.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių BM18 greitųjų čempionatas

17

Trečia, merginų pirma

55.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių BM18 greitųjų čempionatas

17

Antra

56.

Gytis Vaičekauskas

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2008

Lietuvos jaunių BM14 greitųjų čempionatas

36

Pirma

57.

Plungės ,,Bokštas”(V.Šetkauskas, A.Rimeikis, G.Vaičekauskas, M.Narmontaitė)

Suaugusieji

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos greitųjų komandinis čempionatas

16

Antra

58.

,,Plungė” (Ž.Stongvilas, M.Jurčius, M.Jurčius, L.Karlinski, G.Mačernis)

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos vaikų komandinės pirmenybės

5

Pirma

58.

,,Plungė”(M.Mačiuitytė, G.Mačiuitytė, R.Meškėnaitė)

vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos mergaičių komandinės pirmenybės

5

Antra

59.

Rugilė Meškėnaitė

vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Lietuvos vaikų iki10 greitųjų čempionatas

53

Ketvirta

60.

Vaidas Šetkauskas

suaugusieji

G.Žalimienė

Jauniai

2009

,,Baltijos taurė 2009”

49

Antra

61.

,,Plungė” (V.Šetkauskas, M.Rutkus, K.Poška, A.Rimeikis, G.Vaičekauskas)

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

 

Pirma

62.

,,Plungė”(I.Žalimaitė, M.Narmontaitė, L.Grigaitytė)

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Lietuvos jaunių merginų komandinės pirmenybės

 

Trečia

63.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. čempionatas

15

Pirma

64.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. čempionatas

15

Trečia

65.

Marius Rutkus

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. čempionatas

15

Penkta

65.

Lukas Jonkus

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. čempionatas

15

Aštunta

66.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių merginų iki 18 m. čempionatas

9

Pirma

67.

Karolis Poška

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių iki 16 m. čempionatas

57

Septinta

68.

Meda Mačiuitytė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Lietuvos jaunučių mergaičių iki 12 m. čempionatas

13

Antra

69.

Rugilė Meškėnaitė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Lietuvos jaunučių mergaičių iki 12 m. čempionatas

13

Penkta

70.

Greta Mačiuitytė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Lietuvos jaunučių mergaičių iki 12 m. čempionatas

13

Šešta

71.

Mantas Jurčius

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Lietuvos jaunučių iki 12 m. čempionatas

36

Penkta

72.

Ema Pociūtė

Vaikai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos vaikų mergaočių iki 10 m. čempionatas

26

Aštunta

73.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių MB 16 greitųjų čempionatas

28

Antra

74.

Lukas Vaičekauskas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2010

Lietuvos vaikų iki 8 m. čempionatas

55

Antra

75.

Kamilė Vaičekauskaitė

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2010

Lietuvos vaikų mergaičių iki 8 m. čempionatas

17

Aštunta

76.

Lukas Karlinski

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Lietuvos jaunučių iki 12 m. greitųjų čempionatas

44

Penkta

77.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

21

Antra

78.

Andrius Rimeikis

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

21

Penkta

79.

Andrius Kontrimas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

21

Septinta

80.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

21

Ketvirta

81.

Monika Narmontaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

21

Penkta

82.

Vaidas Šetkauskas

Suaugusieji

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos šachmatų lyga (aukščiausia)

10

Trečia

83.

Andrius Rimeikis

Suaugusieji

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos šachmatų lyga (aukščiausia)

10

Trečia

84.

Vaidas Šetkauskas

Suaugusieji

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos vyrų atviras žaibo čempionatas

150

Pirma

85.

,,Plungė” ( V.Šetkauskas, A. Rimeikis, G. Vaičekauskas, M.Rutkus, L.Jonkus)

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių B18 komandinės pirmenybės

9

Pirma

86.

,,Plungė” (I.Žalimaitė, M.Narmontaitė, A.Armonavičiūtė)

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Lietuvos jaunių merginų M18 komandinės pirmenybės

7

Pirma

87.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

Jauniai

2011

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

20

Pirma

88.

Andrius Kontrimas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

20

Šešta

89.

Lukas Jonkus

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

20

Septinta

90.

Karolis Poška

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

20

Aštunta

91.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

Jauniai

2011

Lietuvos jaunių B16 čempionatas

53

Antra

92.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių iki 18 greitųjų čempionatas

10

Pirma

93.

Andrius Kontrimas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių iki 18 greitųjų čempionatas

10

Septinta

94.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunių iki 16 greitųjų čempionatas

18

Penkta

95.

Lukas Karlinski

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunučių iki12m. greitųjų čempionatas

28

Antra

96.

Lukas Vaičekauskas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Lietuvos vaikų iki 8 m. greitųjų čempionatas

21

Pirma

97.

Kamilė Vaičekauskaitė

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Lietuvos vaikų mergaičių iki 8 m. greitųjų čempionatas

6

Pirma

98.

Rosita Griciūtė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunučių mergaičių iki 10 m. greitųjų čempionatas

17

Ketvirta

99.

Rugilė Meškėnaitė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunučių mergaičių iki 12 m. greitųjų čempionatas

11

Ketvirta

100.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Europos jaunių iki 18 m.žaibo čempionatas

22

Antra

101.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Europos jaunių iki 18 m. greitųjų čempionatas

11

Antra

102.

Lukas Vaičekauskas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Europos jaunių iki 8 m. greitųjų čempionatas

24

Trečia

103.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunių BM 18 žaibo čempionatas

22

Pirma

104.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių BM18 žaibočempionatas

22

Antra

105.

Dovydas Auškalnis

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2011

Lietuvos jaunučių BM14 žaibočempionatas

39

Ketvirta

106.

Kamilė Vaičekauskaitė

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Lietuvos vaikų BM10 žaibo čempionatas

40

Mergaičių 3

107.

,,Plungė”(V.Šetkauskas, M.Rutkus, L.Jonkus, K.Poška, G.Vaičekauskas)

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės

8

Antra

108.

Karolis Poška

Jauniai

G.Žalimienė

 

2012

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

15

Antra

109.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

Jauniai

2012

Lietuvos jaunių B18 čempionatas

15

Ketvirta

110.

Rosita Griciūtė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2012

Lietuvos jaunučių BM 12 greitųjų čempionatas

62

Mergaičių 2

111.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2012

Lietuvos jaunių BM18 greitųjų čempionatas

14

Antra

112.

Ignas Mačiuitis

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2012

Lietuvos vaikų BM10 greitųjų čempionatas

57

Septinta

113.

Paulius Meškėnas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2012

Lietuvos vaikų BM8 greitųjų čempionatas

31

Trečia

114.

Greta Galdikaitė

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2012

Lietuvos vaikų M10 čempionatas

16

Šešta

115.

Rosita Griciūtė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2012

Lietuvos jaunučių M12 čempionatas

18

Penkta

116.

Ema Pociūtė

Jaunučiai

G.Žalimienė

 

2012

Lietuvos jaunučių M12 čempionatas

18

Septinta

117.

Paulius Meškėnas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2012

Lietuvos vaikų B8 čempionatas

26

Trečia

118.

Ieva Žalimaitė

Jaunučiai

V.Andriušaitis

 

2006

Pasaulio jaunučių iki 14 m. čempionatas

Gruzija

Batumis

119.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Pasaulio jaunių iki 18 m. čempionatas

Turkija

Kemeras

120.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2007

Pasaulio jaunių iki 14 m. čempionatas

Turkija

Kemeras

121.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

Europos jaunių iki 16 m. čempionatas

Juodkalnija

Herceg Novi

122.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2008

Europos jaunių iki 16 m. čempionatas

Juodkalnija

Herceg Novi

123.

Gytis Vaičekauskas

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2008

Pasaulio jaunių iki 14 m. čempionatas

Vietnamas

Vung Tau

124.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Europos jaunių iki 18 m. čempionatas

Italija

Fermo

125.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2009

Pasaulio jaunių iki 16m. čempionatas

Turkija

Kemeras

126.

Rugilė Meškėnaitė

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Pasaulio jaunių iki 10 m. čempionatass

Turkija

Kemeras

127.

Lukas Karlinski

Vaikai

S.Kalvaitis

 

2009

Europos jaunių iki 10 m. čempionatas

Italija

Fermo

128.

Ieva Žalimaitė

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Pasaulio jaunių iki 18 m. čempionatas

Graikija

Chalkidiki

129.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2010

Pasaulio jaunių iki 18 m. čempionatas

Graikija

Chalkidiki

130.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S. Kalvaitis

 

2010

Pasaulio jaunių iki 16 m. čempionatas

Graikija

Chalkidiki

131.

Lukas Vaičekauskas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2010

Pasaulio jaunių iki 8 m. čempionatas

Graikija

Chalkidiki

132.

Meda Mačiuitytė

Jaunučiai

S.Kalvaitis

 

2010

Europos jaunių iki 12 m. čempionatas

Gruzija

Batumis

133.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Europos jaunių iki 18 m. čempionatas

Bulgarija

Albena

134.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2011

Europos jaunių iki 16 m. čempionatas

Bulgarija

Albena

135.

Vaidas Šetkauskas

Jauniai

G.Žalimienė

 

2011

Europos jaunių greitųjų ir žaibo čempionatai iki 18 m.

Lietuva

Druskininkai

136.

Gytis Vaičekauskas

Jauniai

S.Kalvaitis

 

2011

Europos jaunių greitųjų ir žaibo čempionatai iki 16 m.

Lietuva

Druskininkai

137.

Lukas Vaičekauskas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Europos jaunių greitųjų ir žaibo čempionatai iki 8 m.

Lietuva

Druskininkai

138.

Kamilė Vaičekauskaitė

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2011

Europos jaunių greitųjų ir žaibo čempionatai iki 8 m.

Lietuva

Druskininkai

139.

Karolis Poška

Jauniai

G.Žalimienė

 

2012

Europos jaunių iki 18m. čempionatas

Čekija

Praha

140.

Paulius Meškėnas

Vaikai

L.Sabaliauskas

 

2012

Europos jaunių iki 8 m. čempionatas

Čekija

Praha

141.

Gytis Vaičekauskas

Jaunimas

S.Kalvaitis

 

2012

Pasaulio jaunimo iki 20 m. čempionatas

Graikija

Atėnai