Plungiškių rezultatai komandinėse varžybose
Rezultatai Lietuvos komandinėse pirmenybėse, Lietuvos moterų komandinėse pirmenybėse, Lietuvos greitųjų šachmatų komandinėse pirmenybėse bei Lietuvos ir visasąjunginėse "Baltojo bokšto" varžybose pateikti išsamiau kituose meniu punktuose.

Data Varžybų vieta Varžybų pavadinimas Užimta vieta Komanda, atstovai
1961 m.   Lietuvos moksleivių spartakiados komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės moksleivių komanda
Paulius Meškauskas, Vytautas Gūžys, Justinas Sudeikis, Kristina Gūžytė, Laima Navickaitė
1962 m.   Lietuvos komandinės šachmatų "B klasės" pirmenybės Pirmoji vieta Iškovota teisė žaisti 1963 m. "A klasės" pirmenybėse
1963 m.   Lietuvos komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Suaugusieji, Plungės komanda
Algimantas Česnauskas, Romualdas Uogiala, Vitalius Andriušaitis, Paulius Meškauskas, Laima Navickaitė
1969 m. Kaunas Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Trečioji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
R.Jokubauskas
Algirdas Venslauskas
Aluizas Tolvaišas
Lukošius
Regina Pruckutė
1970 m.  Trakai Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Algirdas Venslauskas
R.Jokubauskas
Aluizas Tolvaišas
Arvydas Kiškis
Regina Pruckutė
1970 m. Oriolas,
Ukraina
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Devintoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Algirdas Venslauskas
R.Jokubauskas
Aluizas Tolvai
šas
Arvydas Kiškis
ReginaPruckutė
1971 m. Plungė Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis 
Bieliauskas
Snieguolė Šermukšnytė
1972 m. Vilnius Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas
Rimandas Šakinis
Saulius Jogminas
Viktoras Gritkus
Margarita Arlauskaitė
1973 m.   Lietuvos mokyklų kolektyvų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
1973 m.   TSRS mokyklų kolektyvų šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
1973 m.  Kaišiadorys Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas 
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis 
Saulius Jogminas
Margarita Arlauskaitė
1973 m. Izmailas,
Ukraina
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Šeštoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
V.Majorovas
A.Kiškis
R.Šakinis
S.Jogminas
M.Arlauskaitė
1973 m.   Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Algirdas Venslauskas, Aluizas Tolvaišas, Regina Pruckutė
1974 m. Vilnius Pirmos Lietuvos vaikų komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės komanda
H.Albrikas, V.Sakalauskas, V.Valančius, S.Valančius, A.Vyšniauskas, R.Kaunaitė, A.Vengalytė
1974 m. Jonava Lietuvos moksleivių komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta

Vitalijus Majorovas
A.Alšauskas
Aluizas Tolvaišas
Algirdas Venslauskas
Viktoras Gritkus
Snieguolė Šermukšnytė
Regina Pruckutė

1974 m. Kaunas Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas 
Arvydas Kiškis 
Rimandas Šakinis
Saulius Jogminas
Margarita Arlauskaitė
Rita Raudytė
1974 m. Belcai, Moldavija TSRS jaunučių komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji
/penktoji vieta
Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis
Saulius Jogminas
Viktoras Gritkus
Snieguolė Šermukšnytė
Margarita Arlauskaitė
1974 m.   TSRS bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis
Saulius Jogminas
Margarita Arlauskaitė
1974 m.   Lietuvos vaikų ir jaunių sporto mokyklų jaunučių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji Plungės VJSM jaunučių komanda
1974 m. Plungė Lietuvos jaunių šachmatų pirmenybės (komandinė įskaita) Trečioji vieta Plungės VJSM komanda
1974 m. Belcai, Moldavija TSRS vaikų ir jaunių sporto mokyklų jaunučių komandinės šachmatų pirmenybės Penktoji vieta Plungės VJSM jaunučių komanda
Vitalijus Majorovas
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis
Margarita Arlauskaitė
Rita Raudytė
1974 m.  Kaunas Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Plungės pirmosios vid. mokyklos komanda
Vitalijus Majorovas
Arvydas Kiškis
Rimandas Šakinis
Saulius Jogminas
Margarita Arlauskaitė
1974 m. Mogiliovas,
Baltarusija
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
V.Majorovas
A.Kiškis
R.Šakinis
S.Jogminas
M.Arlauskaitė
1974 m. Plungė Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Vitalijus Majorovas, Arvydas Kiškis, Margarita Arlauskaitė
1975 m.
balandžio 30 -
gegužės 04 d. 
 Plungė Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
V.Majorovas
A.Majus
R.Velykis

R.Strazdas
L.Radvilavičiūtė
1975 m. Rostovas prie Dono,
Rusij
a
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Vienuoliktoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
V.Majorovas
R.Velykis
A.Majus
R.Strazdas
L.Radvilavičiūtė
1975 m.   Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” spartakiados zoninės komandinės šachmatų  pirmenybės, I vieta  Pirmoji vieta Vitalijus Majorovas, Vitalius Andriušaitis, Margarita Arlauskaitė
1975 m. Jonava Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” spartakiados finalinės komandinės šachmatų pirmenybės,  Pirmoji vieta Romualdas Uogiala, Algirdas Kiškis, Laima Vitkuvienė
1976 m.   Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Trečioji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Romualdas Strazdas
Vaidotas Sakalauskas 
J.Timofejevas
Robertas Žebrauskis
Ilona Skuodaitė
1976 m.   Lietuvos komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta

Plungės "Nemuno" komanda
Romualdas Uogiala, Vaidotas Žilinskas, Algirdas Kiškis, Vitalijus Majorovas, Arvydas Kiškis, Rita Raudytė

1976 m. Plungė Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Romualdas Uogiala, Algirdas Kiškis, Vitalijus Majorovas, Laima Vitkuvienė, Rita Raudytė

1977 m.  Plungė Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės  Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
1978 m.   Lietuvos vaikų ir jaunių sporto mokyklų komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės VJSM komanda
Vitalijus Majorovas, Arvydas Kiškis, Aurimas Riška, R.Velykis, A.Majus, Vaidas Sakalauskas, Vaidas Brazdeikis, Robertas Žebrauskis, Vaclovas Pocius,Regina Pleikytė, Rina Kaunaitė, Rita Bajoraitė, Ilona Skuodaitė
1978 m.   Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
1978 m. Belcai,
Moldavija
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Keturioliktoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vaidas Sakalauskas
Vainas Brazdeikis
Robertas Žebrauskis
Vaclovas Pocius
Alma Andriušaitytė
1979 m.   LTSR aukščiausiosios lygos komandinės šachmatų pirmenybės   Plungės rajono gamybinio susivienijimo "Žemūktechnika" komanda (8 lentos)
Regina Pleikytė, Rina Kaunaitė, Algirdas Kiškis, Arvydas Kiškis, Romualdas Uogiala, Aurimas Riška, Vaidotas Žilinskas, Juozas Viskontas, Vitalius Andriušaitis...)
1979 m. Samarkandas, Uzbekistanas TSRS vaikų ir jaunių sporto mokyklų komandinės šachmatų pirmenybės   Plungės VJSM komanda
Vaidas Sakalauskas, Vainas Brazdeikis, Robertas Žebrauskis, Vaclovas Pocius, Regina Pleikytė
1979 m.   Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta (... R.Kaunaitė, ...)
1979 m. Kaišiadorys Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Romualdas Ogiala, Vitalius Andriušaitis, Vaidotas Žilinskas, A.Kiškis, Aurimas Riška, Vaidas Sakalauskas, Regina Pleikytė, Rina Kaunaitė
1980 m.   LTSR aukščiausiosios lygos komandinės šachmatų pirmenybės Septintoji vieta Plungės šienainio bokštų gamybos ir montavimo tresto komanda
1980 m. Kaunas Lietuvos vaikų ir jaunių sporto mokyklų komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės VJSM komanda
1980 m. Jonava Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Vitalius Andriušaitis, Vaidotas Žilinskas, A.Kiškis, Vaidas Sakalauskas, Juozas Viskontas, Rina Kaunaitė, Ilona Skuodaitė
1980 m. Plungė Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Pirmoji komanda
Vaidas Sakalauskas, Vainas Brazdeikis, Rina Kaunaitė
1980 m. Plungė Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Antroji komanda, dalyvavusi "be konkurencijos" Robertas Žebrauskis, Vaclovas Pocius, Rita Bajoraitė
1981 m.  Jonava Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Laimonas Kudžma 
Raimundas Baltuonė
Arūnas Domarkas
Aidas Buterlevičius
Laima Domarkaitė
1981 m. Pervomaiskas,
Ukraina
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Devintoji vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Laimonas 
Kudžma
Raimondas Baltuonė
Arūnas Domarkas
Aidas Buterlevičius
Laima Domarkaitė
1981 m. Kaunas 1981/1982 mokslo metų vaikų ir jaunių sporto mokyklų komandinės šachmatų varžybos  Trečioji vieta Plungės VJSM komanda
1981 m. Plungė Lietuvos komandinės jaunių šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės VJSM komanda
(...) Vaclovas Pocius, A.Vengalytė
1981 m. Kėdainiai Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų (8-11 klasių) komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vaidas Sakalauskas, Robertas Žebrauskis, Vaclovas Pocius, Saulius Kazlauskas, Ilona Skuodaitė, Alma Andriušaitytė
1981 m. Plungė Lietuvos komandinės jaunučių šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės VJSM jaunučių komanda
Laimonas Kudžma, Raimondas Baltuonė, Arvydas Lapinskas, Gintaras Bagužis, Laima Domarkaitė, Asta Lapinskaitė
1981 m. Plungė Lietuvos komandinės jaunių šachmatų pirmenybės Antroji vieta  Plungės VJSM jaunių komanda
1981 m. Skuodas Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės ? ?
1982 m. Kaunas Lietuvos vaikų ir jaunių sporto mokyklų komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės VJSM komanda
Robertas Žebrauskis, Laimonas Kudžma, Remigijus Gintautas, Gintaras Bagužis, Raimondas Baltuonė, Arūnas Domarkas, Rita Bajoraitė, Laima Domarkaitė, Asta Lapinskaitė
1982 m.   Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Laimonas Kudžma
Arūnas Domarkas
Arvydas Lapinskas
Aidas Buterlevičius
Laima Domarkaitė
1982 m. Šeki,
Azerbaidžanas
TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės VII-VIII vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Laimonas Kudžma
Arūnas Domarkas
Arvydas Lapinskas
Aidas Buterlevičius
Laima Domarkaitė
1982 m. Skuodas Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta (... ) L.Domarkaitė
1982 m. Rokiškis Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Pirmoji komanda
Vaidas Sakalauskas, Vainas Brazdeikis, Rita Bajoraitė
1982 m. Rokiškis Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Antroji komanda
Robertas Žebrauskis, Laimonas Kudžma, Laima Domarkaitė

1983 m. Kaunas LTSR aukščiausiosios lygos jaunučių komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės VJSM komanda
Aidas Buterlevičius, Rolandas Mačiuitis, Giedrius Mačiuitis, Arūnas Brežinskas, Ramūnas Remeikis, Jūratė Urbutytė, Loreta Šakinytė (Arūnas Domarkas, Lina Štaraitė, Asta Lapinskaitė)
1983 m. Šiauliai LTSR aukščiausiosios lygos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės VJSM komanda
Laimonas Kudžma, Raimondas Baltuonė, Remigijus Gintautas, Gintaras Bagužis, Laima Domarkaitė, Asta Lapinskaitė, Lina Štaraitė
1983 m. Plungė LTSR aukščiausiosios lygos šachmatų komandų pirmenybės   Plungės remonto mechaninės gamyklos komanda
1983 m. Birštonas Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Pirmoji komanda
Robertas Žebrauskis, Laimonas Kudžma, Rita Bajoraitė
1983 m. Birštonas Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Penktoji vieta Antroji komanda
Gintaras Bagužis, Arūnas Domarkas, Asta Lapinskaitė
1984 m. Panevėžys Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Pirmoji vieta Plungės ketvirtosios vidurinės mokyklos komanda
Giedrius Mačiuitis
Rolandas Mačiuitis
Ramūnas Remeikis
Juozas Baltikauskas
Laima Domarkaitė

1984 m. Šiauliai TSRS "Baltojo bokšto" pirmenybės Tryliktoji vieta Plungės ketvirtosios vidurinės mokyklos komanda
Giedrius Mačiuitis

Rolandas Mačiuitis
Ramūnas Remeikis
Juozas Baltikauskas
Laima Domarkaitė
1984 m. Šiauliai Lietuvos TSR 4-ųjų jaunimo žaidynių šachmatų komandų varžybos Šeštoji vieta Plungės VJSM komanda
Laimonas Kudžma, Gintaras Bagužis, Raimondas Baltuonė, Remigijus Gintautas, Arūnas Domarkas, Asta Lapinskaitė, Lina Štaraitė
1984 m.   Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Laimonas Kudžma, Arvydas Kiškis, Raimondas Narmontas, Aurimas Riška, Giedrius Mačiuitis, Rolandas Mačiuitis, Laima Domarkaitė, Asta Lapinskaitė
1984 m. Plungė Lietuvos savanoriškos sporto draugijos “Nemunas” jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Arūnas Domarkas, Giedrius Mačiuitis, Laima Domarkaitė
1985 m. Kėdainiai Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Vaidas Vyšniauskas
Juozas Viskontas 
Jūratė Urbutytė
Aidas Buterlevičius
Ilona Rudaitytė
1985 m. Nachičevanė,
Azerbaidžano ATSR
TSRS kaimo draugijų komandinės pirmenybės Trečioji vieta Lietuvos SSD "Nemunas" rinktinė
Vitalijus Majorovas
Laimonas Kudžma
Rita Bajoraitė
Laima Domarkaitė
1985 m.   Lietuvos komandinės vaikų šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės VJSM komanda
1985 m.   Lietuvos komandinės jaunučių šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės VJSM komanda
1985 m. Plungė I Lietuvos komandinės jaunių šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės VJSM komanda
Laimonas Kudžma, Giedrius Mačiuitis, Rolandas Mačiuitis, Arūnas Gedvilas, Ramūnas Remeikis, Arūnas Domarkas, Laima Domarkaitė, Asta Lapinskaitė
1986 m. Plungė Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Antroji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Žilvinas Jašmontas
Remigijus Rudelis
Julius Kšivickas
Vytautas Černeckis
Diana Babiliūtė
1986 m.   Lietuvos aukščiausiosios lygos komandinės šachmatų pirmenybės   (...) Aurimas Riška, Laima Domarkaitė, Giedrius Mačiuitis
1986 m. Plungė Lietuvos V jaunimo žaidynių finalinės šachmatų varžybos Penktoji vieta Plungės VJSM komanda
Giedrius Mačiuitis, Rolandas Mačiuitis, Ramūnas Remeikis, Laima Domarkaitė (...)
1987 m. Panevėžys Lietuvos vaikų ir jaunių sporto mokyklų jaunučių šachmatų komandų finalinės varžybos Trečioji vieta Plungės VJSM komanda
Žilvinas Jašmontas, Juozas Baltikauskas, Egidijus Žilinskas, Remigijus Daržinskas, Diana Babiliūtė, Ilona Rudaitytė
1987 m. Ukmergė Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės Šeštoji vieta Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
Saulius Buterlevičius I lenta
I.Galdikaitė V lenta
1988 m. Vilkaviškis Lietuvos "Baltojo bokšto" pirmenybės   Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
Vytautas Černeckis
Marius Gricius
Saulius Sukauskis
Laurynas Zaveckis
Valdonė Pruckutė
1990 m.   Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
1994 m.   Lietuvos komandinės vaikų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės sporto mokyklos komanda
1994 m.   Lietuvos komandinės moksleivių šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės sporto mokyklos vaikinų komanda
1994 m.   Lietuvos komandinės moksleivių šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės sporto mokyklos merginų komanda
1994 m.   Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės "Ryto" vidurinės mokyklos komanda
1995 m. Plungė Lietuvos jaunučių (mergaičių) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės sporto mokyklos mergaičių komanda
Monika Gedvilaitė, Simona Gedvilaitė, Edita Gruiniutė
1995 m.   Lietuvos jaunių (mergaičių) komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės sporto mokyklos mergaičių komanda
Monika Gedvilaitė, Simona Gedvilaitė, Vitalija Butkytė ?
1995 m. Plungė Lietuvos jaunučių (berniukų) komandinės šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės sporto mokyklos berniukų komanda
Robertas Šakinis, Donatas Nedošovenko, Sigitas Kalvaitis, Tomas Pertreikis, Adomas Rimkus
1995 m. Šiauliai Lietuvos komandinės moksleivių šachmatų pirmenybės Antroji vieta Plungės sporto mokyklos merginų komanda
Monika Gedvilaitė, Simona Gedvilaitė, Daiva Batytė
1995 m. Šiauliai Lietuvos komandinės moksleivių šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės sporto mokyklos vaikinų komanda Giedrius Surplys, Viktoras Mozeris, Henrikas Asauskas, Robertas Šakinis, Donatas Nedošovenko
1995 m.   Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės "Ryto" vidurinės mokyklos komanda
1995 m. Radviliškis Lietuvos moterų klubų komandinės pirmenybės Pirmoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Laima Domarkaitė, Ilona Rudaitytė, Rita Zykienė
1996 m. Vupertalis,
Vokietija
I Europos moterų šachmatų klubų taurės pogrupio varžybos Pirmoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Kamilė Baginskaitė, Anda Šafranska, Dagnė Čiukšytė, Laima Domarkaitė, Ilona Rudaitytė, Rita Bajoraitė
1996 m. Belgradas,
Jugoslavija
I Europos moterų klubų taurės finalas Šeštoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Kamilė Baginskaitė, Anda Šafranska, Dagnė Čiukšytė, Laima Domarkaitė, Ilona Rudaitytė
1996 m.   Lietuvos mokyklų kolektyvų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės "Ryto" vidurinės mokyklos komanda
1996 m.   Lietuvos komandinės jaunių (vaikinų iki 18 m.) pirmenybės Pirmoji vieta Plungės sporto mokyklos komanda
1996 m.   Lietuvos komandinės jaunių (merginų iki 18 m.) pirmenybės Pirmoji vieta Plungės sporto mokyklos komanda
1997 m. Vilnius Lietuvos moterų komandinės klubų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Laima Domarkaitė, Ilona Rudaitytė, Rita Zykienė

1997 m. Hale, Vokietija I Europos moterų šachmatų klubų taurės pogrupio varžybos   Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Dagnė Čiukšytė, Laima Domarkaitė, Rita Bajoraitė, Daiva Batytė
1998 m. Plungė Lietuvos moterų klubų komandinės pirmenybės Trečioji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
Laima Domarkaitė, Rita Zykienė, Daiva Batytė

1998 m. Vilnius Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Kazys Godlauskas
Henrikas Asauskas
Laurynas Zaveckis
Daiva Batytė
Giedrius Surplys

1999 m. Plungė Lietuvos vaikų komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės sporto mokyklos berniukų iki 10 m. komanda
Antanas Gusčius, Mantas Kazonas, Kęstutis Vasylius, Valentas Motužis, Audrius Macenis
1999 m. Vilnius Lietuvos komandinės pirmenybės Antroji vieta Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Laurynas Zaveckis
Daiva Batytė
Laima Domarkaitė
1999 m. Vilnius Lietuvos klubų komandinės šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" komanda
1999 m. Vilnius Lietuvos moterų klubų komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
2002 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Arūnas Domarkas
Daiva Batytė
2002 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų komandinės pirmenybės 7-9 Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda antroji komanda
Sigitas Kalvaitis, Algimantas Skierus, Robertas Šakinis, Ieva Žalimaitė
2003 m. Plungė

2003 m. Lietuvos jaunučių berniukų (g. 1992 m. ir j.) šachmatų komandinės pirmenybės

Pirmoji vieta Plungės SM pirmoji komanda
2003 m. Plungė 2003 m. Lietuvos jaunučių berniukų (g. 1992 m. ir j.) šachmatų komandinės pirmenybės Septintoji vieta Plungės SM antroji komanda
2003 m. Plungė 2003 m. Lietuvos jaunučių mergaičių (g. 1992 m. ir j.) šachmatų komandinės pirmenybės Antroji vieta Plungės SM pirmoji komanda
2003 m. Plungė 2003 m. Lietuvos jaunučių mergaičių (g. 1992 m. ir j.) šachmatų komandinės pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės SM antroji komanda
2003 m. Druskininkai Lietuvos jaunučių žaidynių šachmatų finalinių varžybos, komandinė rungtis Šeštoji vieta Plungės SM komanda
2003 m. Druskininkai Lietuvos jaunimo žaidynių finalinių šachmatų varžybų komandinės rungties Šeštoji vieta Plungės SM komanda
2003 m. Panevėžys Lietuvos komandinės pirmenybės Pirmoji vieta Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas, Kazys Godlauskas, Henrikas Jadenkus, Daiva Batytė
2004 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Daiva Batytė
Henrikas Jadenkus
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunučių (berniukų) komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės SM komanda
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunučių (mergaičių) komandinės šachmatų pirmenybės Septintoji vieta Plungės SM komanda
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunių (g.1987 m. ir j.) merginų komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta Plungės SM pirmoji komanda
Ieva Žalimaitė, Vitalija Rumbutytė, Roma Šaltupytė
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunių (g.1987 m. ir j.) merginų komandinės šachmatų pirmenybės Aštuntoji vieta Plungės SM antroji komanda
Gabrielė Mačiuitytė, Monika Narmontaitė, Asta Armonavičiūtė
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunių (g.1987 m. ir j.) vaikinų komandinės šachmatų pirmenybės Trečioji vieta Plungės SM pirmoji komanda
Sigitas Kalvaitis, Saulius Petrauskas, Audrius Macenis, Kęstutis Vasylius, Sergejus Semionovas
2005 m. Panevėžys Lietuvos jaunių (g.1987 m. ir j.) vaikinų komandinės šachmatų pirmenybės Septintoji vieta Plungės SM antroji komanda
Vaidas Šetkauskas, Andrius Rimeikis, Marius Rutkus, Lukas Jonkus, Dovydas Giršvaldas
2005 m. Vilnius Lietuvos klubų komandinės šachmatų pirmenybės Penktoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas, Kazys Godlauskas, Sigitas Kalvaitis, Audrius Macenis, Henrikas Jadenkus, Laima Domarkaitė, Kristina Apanavičiūtė
2005 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2005/2006   2005/2006 m. Nacionalinė šachmatų lyga Penktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas, Kazys Godlauskas, Sigitas Kalvaitis, Henrikas Jadenkus, Laima Domarkaitė, Rita Zykienė

2006 m. Panevėžys Lietuvos komandinės pirmenybės Antroji vieta

Greitieji šachmatai, Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2006 m. Vilnius Lietuvos jaunučių (berniukų gim.1992 m. ir jaunesnių) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės sporto mokyklos komanda
Vaidas Šetkauskas
Andrius Rimeikis
Marius Rutkus
Gytis Vaičekauskas
Lukas Jonkus

2006 m. Vilnius Lietuvos jaunučių (mergaičių gim.1992 m. ir jaunesnių) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės sporto mokyklos komanda
Ieva Žalimaitė
Monika Narmontaitė
Gabrielė Mačiuitytė
2006 m.  Panevėžys Lietuvos jaunimo (g.1986 m. ir j.) vaikinų komandinės šachmatų pirmenybė Trečioji vieta

Plungės sporto mokyklos pirmoji komanda
Sergejus Semionovas
Audrius Macenis
Saulius Petrauskas
Kęstutis Vasylius
Vaidas Šetkauskas
Sergejus Semionovas

2006 m. Panevėžys Lietuvos jaunimo (g.1986 m. ir j.) vaikinų komandinės šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės sporto mokyklos antroji komanda
Andrius Rimeikis
Mindaugas Asauskas
Marius Rutkus
Lukas Jonkus
Gytis Vaičekauskas

2006 m. Panevėžys Lietuvos jaunimo (g.1986 m. ir j.) merginų komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta

Plungės sporto mokyklos komanda
Ieva Žalimaitė, Vitalija Rumbutytė, Monika Narmontaitė

2006/2007   2006/2007 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Trečioji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas, Kazys Godlauskas, Sigitas Kalvaitis, Henrikas Jadenkus, Laima Domarkaitė

2007 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Antroji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2007 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta

Plungės sporto mokyklos komanda
Audrius Macenis
Kęstutis Vasylius
Vaidas Šetkauskas
Ieva Žalimaitė

2007 m.  Šiauliai Lietuvos jaunių (vaikinų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės sporto mokyklos pirmoji komanda
Audrius Macenis
Kęstutis Vasylius
Andrius Rimeikis
Saulius Petrauskas
Mindaugas Asauskas

2007 m. Šiauliai Lietuvos jaunių (vaikinų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Septintoji vieta

Plungės sporto mokyklos antroji komanda
Marius Rutkus
Lukas Jonkus
Mantas Kolozinskas
Gytis Vaičekauskas
Andrius Kontrimas

2007/2008 m.   2007/2008 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Aštuntoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Henrikas Asauskas 
Kazys Godlauskas 
Sigitas Kalvaitis
Audrius Macenis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus
Algimantas Skierus
Rita Zykienė

2007/2008 m.   2007/2008 m. Lietuvos pirmoji šachmatų lyga Antroji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Kęstutis Vasylius, Saulius Petrauskas, Vaidas Šetkauskas, Andrius Rimeikis, Ieva Žalimaitė

 2008 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2008 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Audrius Macenis
Andrius Rimeikis
Gytis Vaičekauskas
Monika Narmontaitė

2009 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės LŠF taurei laimėti Antroji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Sigitas Kalvaitis
Vaidas Šetkauskas
Andrius Rimeikis
Monika Narmontaitė
Gytis Vaičekauskas

2008/2009 m.   2008/2009 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Trečioji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Henrikas Asauskas, Airidas Savickas, Sigitas Kalvaitis, Kazys Godlauskas, Laima Domarkaitė, Henrikas Jadenkus, Aleksandras Jegorovas

2008/2009 m.   2008/2009 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Devintoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Audrius Macenis, Kęstutis Vasylius, Vaidas Šetkauskas, Saulius Petrauskas, Ieva Žalimaitė, Andrius Rimeikis, Gytis Vaičekauskas
2009 m.   Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės SM komanda
(...) Gytis Vaičekauskas
2009 m. Panevėžys Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šachmatų finalinės varžybos Antroji vieta Plungės Saulės gimnazijos komanda
Vaidas Šetkauskas
Andrius Rimeikis
Lukas Jonkus
Ieva Žalimaitė
2009/2010 m.  Įvairūs miestai 2009/2010 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Trečioji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Henrikas Asauskas, Matas Narmontas, Sigitas Kalvaitis, Vaidas Šetkauskas, Deimantė Daulytė, Andrius Rimeikis, Laima Domarkaitė

2009/2010 m.  Įvairūs miestai 2009/2010 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Devintoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Kęstutis Vasylius, Gytis Vaičekauskas, Karolis Poška, Marius Rutkus, Ieva Žalimaitė, Lukas Jonkus, Andrius Kontrimas, Dovydas Giršvaldas

2010 m. Panevėžys Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šachmatų finalinės varžybos Pirmoji vieta

Plungės Saulės gimnazijos komanda
Vaidas Šetkauskas
Karolis Poška
Lukas Jonkus
Asta Armonavičiūtė

2010 m. Vilnius Lietuvos jaunučių B14 komandinės šachmatų pirmenybės Ketvirtoji vieta

Plungės SM komanda
Dovydas Auškalnis
Mantas Jurčius
Modestas Jurčius
Aurimas Laureckis
Gintas Mačernis

2010 m. Vilnius Lietuvos jaunučių M14 komandinės šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės SM komanda
Meda Mačiuitytė
Rugilė Meškėnaitė
Greta Mačiuitytė

2010 m.   Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės SM komanda
(...) G.Vaičekauskas

2010/2011 m.   2010/2011 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Penktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Matas Narmontas, Sigitas Kalvaitis, Vaidas Šetkauskas, Henrikas Asauskas, Andrius Rimeikis, Gintarė Paulauskaitė, Monika Narmontaitė

2010/2011 m.   2010/2011 m. Lietuvos aukščiausioji šachmatų lyga Dešimtoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Kęstutis Vasylius, Gytis Vaičekauskas, Andrius Kontrikas, Marius Rutkus, Laimonas Sabaliauskas, Karolis Poška, Lukas Jonkus, Ieva Žalimaitė, Meda Mačiuitytė
2011 m. Biržai Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio šachmatų finalinės varžybos Penktoji vieta Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos komanda
Gytis Vaičekauskas
Mantas Jurčius
Lukas Karlinski
Meda Mačiuitytė
2011 m.   Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės SM komanda
V.Šetkauskas, M.Rutkus, L.Jonkus, K.Poška, G.Vaičekauskas

2012 m. Panevėžys

Lietuvos jaunučių berniukų komandų šachmatų pirmenybės

Trečioji vieta

Plungės SM komanda
Modestas Jurčius
Mantas Jurčius
Lukas Karlinski
Ernestas Kurmis
Paulius Meškėnas

2012 m. Panevėžys Lietuvos jaunučių mergaičių komandų šachmatų pirmenybės Trečioji vieta

Plungės SM komanda
Greta Mačiuitytė
Rugilė Meškėnaitė
Meda Mačiuitytė

2012 m. Šiauliai

Lietuvos jaunių vaikinų komandų šachmatų pirmenybės

Pirmoji vieta

Plungės SM komanda
Gytis Vaičekauskas
Karolis Poška
Martynas Sabaliauskis
Rytis Buterlevičius
Mantas Jurčius

2012 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės LŠF taurei laimėti Ketvirtoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Andrius Rimeikis
Sigitas Kalvaitis
Gytis Vaičekauskas
Ieva Žalimaitė
Kęstutis Vasylius

2012 m. Įvairūs miestai 2012 m. Lietuvos šachmatų lyga Penktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Matas Narmontas, Sigitas Kalvaitis, Vaidas Šetkauskas, Andrius Rimeikis, Kęstutis Vasylius, Gytis Vaičekauskas

2013 m. Kaunas Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės B14 Šeštoji vieta

Plungės SRC komanda
Ignas Mačiuitis
Paulius Meškėnas
Kasparas Butkus
Edvinas Kurmis
Gustas Čebanauskas

2013 m. Kaunas Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės M14 Antroji vieta

Plungės SRC komanda
Rugilė Meškėnaitė
Ema Pociūtė
Rosita Griciutė

2013 m. Šiauliai Lietuvos jaunimo komandinės šachmatų pirmenybės M18 Penktoji vieta

Plungės SRC komanda
Greta Mačiuitytė
Rugilė Meškėnaitė
Meda Mačiuitytė

2013 m. Šiauliai Lietuvos jaunimo komandinės šachmatų pirmenybės B18 Ketvirtoji vieta

Plungės SRC komanda
Gytis Vaičekauskas
Martynas Sabaliauskis
Rytis Buterlevičius
Mantas Jurčius
Modestas Jurčius

2013 m.   2013 m. Lietuvos moterų šachmatų lyga Dešimtoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Mačiuitytė Greta, Meškėnaitė Rugilė, Mačiuitytė Meda

2013 m.   2013 m. Lietuvos šachmatų lyga Šeštoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Matas Narmontas, Sigitas Kalvaitis, Andrius Rimeikis, Gytis Vaičekauskas, Kęstutis Vasylius, Lukas Jonkus

2013 m. Ukmergė II komandinis greitųjų šachmatų turnyras "Prie Šventosios upės" Pirmoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Vaidas Šetkauskas
Andrius Rimeikis
Lukas Jonkus

2013 m. Kaunas Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šachmatų finalinės varžybos  Penktoji vieta

Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos komanda
Mantas Jurčius
Modestas Jurčius
Lukas Karlinski
Greta Mačiuitytė

2013 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės LŠF taurei laimėti Ketvirtoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Sigitas Kalvaitis
Henrikas Jadenkus
Andrius Rimeikis
Ieva Žalimaitė
Kęstutis Vasylius 

2014 m.   2014 m. Lietuvos moterų šachmatų lyga Penktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Mačiuitytė Greta, Meškėnaitė Rugilė, Mačiuitytė Meda

2014 m.   2014 m. Lietuvos šachmatų lyga Ketvirtoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Matas Narmontas, Sigitas Kalvaitis, Andrius Rimeikis, Henrikas Asauskas, Gytis Vaičekauskas, Kęstutis Vasylius, Lukas Jonkus

2014 m. Panevėžys Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų šachmatų pirmenybės Antroji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Rimeikis Andrius
Kalvaitis Sigitas
Šetkauskas Vaidas
Žalimaitė Ieva
Vaičekauskas Gytis

2014 m. Panevėžys Lietuvos komandinės  greitųjų šachmatų šachmatų pirmenybės Tryliktoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Vasylius Kęstutis
Jurčius Mantas
Sabaliauskis Martynas
Mačiuitytė Greta
Buterlevičius Rytis

2014 m. Panevėžys Lietuvos vaikų komandinės pirmenybės (M11) Pirmoji vieta

Plungės SRC mergaičių komanda
Ieva Sabaliauskytė
Kamilė Vaičekauskaitė
Greta Galdikaitė

2014 m. Panevėžys Lietuvos vaikų komandinės pirmenybės (B11) Antroji vieta Plungės SRC berniukų komanda
Ignas Mačiuitis
Edvinas Kurmis
Paulius Meškėnas
Lukas Vaičekauskas
Domantas Kirklys
2014 m. Kaunas Lietuvos jaunių (merginų iki 14 metų amžiaus) komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės SRC merginų komanda
Ema Pociūtė
Rosita Griciūtė
Ieva Sabaliauskytė

2014 m. Biržai Lietuvos jaunimo (vaikinų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės SRC komanda
Buterlevičius Rytis
Jurčius Mantas
Jurčius Modestas
Meškėnas Paulius
Mačiuitis Ignas
2014 m. Biržai Lietuvos jaunimo (vaikinų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Devintoji vieta Plungės SRC komanda
Čebanauskas Gustas
Kurmis Ernestas
Kurmis Edvinas
Kirklys Domantas
Petrošiūtė Dovilė
2014 m. Biržai Lietuvos jaunimo (merginų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta

Plungės SRC komanda
Mačiuitytė Greta
Griciūtė Rosita
Mačiuitytė Meda

2014 m. Biržai Lietuvos jaunimo (merginų iki 18 m.) komandinės šachmatų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės SRC komanda
Meškėnaitė Rugilė
Pociūtė Ema
Sabaliauskytė Ieva
2015 m. Vilnius, Panevėžys, Kaunas Lietuvos šachmatų lyga Šeštoji vieta  Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Narmontas Matas
Kalvaitis Sigitas
Rimeikis Andrius
Vaičekauskas Gytis
Vasylius Kęstutis
2015 m. Vilnius, Panevėžys, Kaunas Lietuvos moterų šachmatų lyga Trečioji vieta Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Domarkaitė Laima
Batytė Daiva
Baliūnienė Margarita
Civilkienė Ilona
Žalimaitė Ieva
Buterlevičienė Lina
2015 m. Vilnius, Panevėžys, Kaunas Lietuvos moterų šachmatų lyga Aštuntoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Mačiuitytė Greta
Griciūtė Rosita
Mačiuitytė Meda
Meškėnaitė Rugilė

2015 m. Biržai Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės LŠF taurei laimėti Pirmoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" pirmoji komanda
Narmontas Matas
Kalvaitis Sigitas
Vaičekauskas Gytis
Žalimaitė Ieva
Jonkus Lukas

2015 m. Biržai Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės LŠF taurei laimėti Dešimtoji vieta

Plungės VŠK "Bokštas" antroji komanda
Vasylius Kęstutis
Mačiuitis Ignas
Meškėnas Paulius
Meškėnaitė Rugilė

2015 m.


Kaunas

 

2015 m. Lietuvos jaunių (B14) komandinės šachmatų pirmenybės  Septintoji vieta Plungės SRC komanda
Mačiuitis Ignas
Meškėnas Paulius
Rosita Griciūtė
Ernestas Kurmis
Edvinas Kurmis
2015 m. Šiauliai 2015 m. Lietuvos jaunių (B18) komandinės šachmatų pirmenybės  Penktoji vieta Plungės SRC pirmoji vaikinų komanda
Modestas Jurčius
Dovydas Auškalnis
Mantas Jurčius
Ignas Mačiuitis
Rosita Griciūtė
2015 m. Šiauliai 2015 m. Lietuvos jaunių (B18) komandinės šachmatų pirmenybės Devintoji vieta

Plungės SRC antroji vaikinų komanda
Mačiuitis Ignas
Meškėnas Paulius
Ernestas Kurmis
Edvinas Kurmis
Domantas Kirklys
Augustas Petrošius

2015 m. Šiauliai 2015 m. Lietuvos jaunių (M18) komandinės šachmatų pirmenybės Pirmoji vieta Plungės SRC pirmoji merginų komanda
Mačiuitytė Greta
Meškėnaitė Rugilė
Mačiuitytė Meda
2016 m.   2016 m. Lietuvos šachmatų lyga Septintoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Matas Narmontas
Sigitas Kalvaitis
Gytis Vaičekauskas
Andrius Rimeikis
Kęstutis Vasylius
Lukas Jonkus
2016 m.   2016 m. Lietuvos moterų šachmatų lyga Šeštoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Rugilė Meškėnaitė
Greta Mačiuitytė
Meda Mačiuitytė
Rosita Griciūtė
2016 m. Biržai 2016 m. Lietuvos greitųjų šachmatų komandų pirmenybės Šeštoji vieta Plungės VŠK "Bokštas" komanda
Matas Narmontas
Sigitas Kalvaitis
Vaidas Šetkauskas
Ieva Žalimaitė
Andrius Rimeikis
2016 m. Kaunas 2016 m. Lietuvos jaunių (B14) komandinės šachmatų pirmenybės Aštuntoji vieta Plungės SRC pirmoji vaikinų komanda
Mačiuitis Ignas
Meškėnas Paulius
Edvinas Kurmis
Kęstutis Čivilis
Vaidas Meškėnas
2016 m. Kaunas 2016 m. Lietuvos jaunių (B14) komandinės šachmatų pirmenybės Aštuonioliktoji
vieta

Plungės SRC antroji vaikinų komanda
Gabija Meškauskaitė
Arnas Vaištaras
Matas Praspaliauskas
Eimantas Daugintas
Ugnius Žalimas

2016 m. Šiauliai 2016 m. Lietuvos jaunių vaikinų komandų (B18) šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės SRC vaikinų komanda
Gediminas Škerba
Mačiuitis Ignas
Meškėnas Paulius
Ernestas Kurmis
Edvinas Kurmis

2016 m. Šiauliai 2016 m. Lietuvos jaunių merginų komandų (M18) šachmatų pirmenybės Penktoji vieta

Plungės SRC merginų komanda
Greta Mačiuitytė
Rugilė Meškėnaitė
Rosita Griciūtė