Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" rezultatai Lietuvos greitųjų šachmatų komandinėse pirmenybėse pereinamajai Lietuvos šachmatų federacijos taurei laimėti

2015 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" pirmoji komanda
1 vieta
IM Narmontas Matas 2401
FM Kalvaitis Sigitas 2267
Vaičekauskas Gytis 2230
Žalimaitė Ieva 1862
Jonkus Lukas 1902

2015 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" antroji komanda
10 vieta
Vasylius Kęstutis 2084
Mačiuitis Ignas 1665
Meškėnas Paulius 1671
Meškėnaitė Rugilė 1613


2014 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" pirmoji komanda
2 vieta
Rimeikis Andrius 2128
Kalvaitis Sigitas 2246
Šetkauskas Vaidas 2280
Žalimaitė Ieva 1906
Vaičekauskas Gytis 2230

2014 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" antroji komanda
13 vieta
Vasylius Kęstutis 2110
Jurčius Mantas 1688
Sabaliauskis Martynas 1864
Mačiuitytė Greta 1618
Buterlevičius Rytis 1887

2013 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
4 vieta
Sigitas Kalvaitis
Henrikas Jadenkus
Andrius Rimeikis
Ieva Žalimaitė
Kęstutis Vasylius 

2012 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
4 vieta
Andrius Rimeikis
Sigitas Kalvaitis
Gytis Vaičekauskas
Ieva Žalimaitė
Kęstutis Vasylius

2009 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
2 vieta
Sigitas Kalvaitis
Vaidas Šetkauskas
Andrius Rimeikis
Monika Narmontaitė
Gytis Vaičekauskas

2008 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
5 vieta
Henrikas Asauskas 
Kazys Godlauskas 
Sigitas Kalvaitis 
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2007 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
2 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2006 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
2 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2005 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
1 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Laima Domarkaitė
Henrikas Jadenkus

2004 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
1 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Sigitas Kalvaitis
Daiva Batytė
Henrikas Jadenkus

2003 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
1 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Henrikas Jadenkus
Daiva Batytė
 

2002 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
1 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Arūnas Domarkas
Daiva Batytė

Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" antroji komanda
7-9 vieta
Sigitas Kalvaitis
Algimantas Skierus
Robertas Šakinis
Ieva Žalimaitė

1999 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
2 vieta
Henrikas Asauskas
Kazys Godlauskas
Laurynas Zaveckis
Daiva Batytė
Laima Domarkaitė
 

1998 m. Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda
1 vieta
Kazys Godlauskas
Henrikas Asauskas
Laurynas Zaveckis
Daiva Batytė
Giedrius Surplys