Plungiškiai Lietuvos šachmatų čempionatų prizininkai

Metai

I vieta

II vieta

III vieta

Pirmenybių vieta

2017

 

Laima Domarkaitė

 

Vilnius

2016

 

Daiva Batytė

Laima Domarkaitė

Vilnius

2015

Daiva Batytė

 

 

Vilnius

2014

 

Laima Domarkaitė 

 

 Vilnius 

2007

 

Daiva Batytė

 

Vilnius

2006

 

Daiva Batytė

 

Šiauliai

2005

 

 

Daiva Batytė

Vilnius

2004

Daiva Batytė

 

 

Šiauliai 

2001

 

 

Daiva Batytė

Vilnius

2000

 

 

Laima Domarkaitė

Vilnius

1995

Laima Domarkaitė

 

 

Panevėžys

1994

 

Ilona Rudaitytė

 

Vilkaviškis

1993

 

Ilona Rudaitytė

 

Vilkaviškis

1990

 

Vitalijus Majorovas

Laima Domarkaitė

Klaipėda, Šiauliai

1989

Laima Domarkaitė

Vitalijus Majorovas

 

Šiauliai, Klaipėda

1988

 

Rina Kaunaitė-Feofanovienė Vitalijus Majorovas

 

Šiauliai, Vilnius

1987

Laima Domarkaitė

 

 

Šiauliai

1985

 

 

Vitalijus Majorovas

Vilnius

1982

 

Vitalijus Majorovas

 

Plungė

1981

 

Rina Kaunaitė

 

Vilnius

1979

 

Vitalijus Majorovas

 

Panevėžys

1977

 

Vitalijus Majorovas

 

Klaipėda

1972

 

 

Algimantas Česnauskis 

Kaunas

1969

Algimantas Česnauskis

 

 

Vilnius

1966

 

Algimantas Česnauskis

 

Vilnius

1964

 

 

Algimantas Česnauskis

Vilnius

1962

 

Algimantas Česnauskis

 

Druskininkai

 
Plungiškiai Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatų prizininkai

Metai

I vieta

II vieta

III vieta

Pirmenybių vieta

2016

  Ieva Žalimaitė Vaidas Šetkauskas

Vilnius

2015

 

 

Sigitas Kalvaitis 

Panevėžys


Plungiškiai Lietuvos "žaibo" šachmatų čempionatų prizininkai

Metai

I vieta

II vieta

III vieta

Pirmenybių vieta

2016

 

Ieva Žalimaitė

Vaidas Šetkauskas

Vilnius

2012

 

Vaidas Šetkauskas

 

Vilnius


Plungiškiai Lietuvos jaunimo iki 20 m. greitųjų šachmatų čempionatų prizininkai

Metai

I vieta

II vieta

III vieta

Pirmenybių vieta

2016

    Rugilė Meškėnaitė

Vilnius

2015

Gytis Vaičekauskas 

 

 

Panevėžys


Plungiškiai Lietuvos jaunimo iki 20 m. "žaibo" šachmatų čempionatų prizininkai

Metai

I vieta

II vieta

III vieta

Pirmenybių vieta

2016

Rugilė Meškėnaitė

 

Rosita Griciūtė

Vilnius

2015

 

 

Gytis Vaičekauskas 

Panevėžys