Europos bei Pasaulio jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų šachmatų čempionatų, Europos moterų bei vyrų šachmatų klubų taurės varžybų ir Pasaulio šachmatų olimpiadų
DALYVIAI

Vardas, pavardė Metai Varžybų pavadinimas Varžybų vieta Vieta
Dalius Gudeika 2016 Pasaulio šachmatų mėgėjų komandinis čempionatas Kaunas, Lietuva 3 vieta, 3,5 tšk. iš 7
Rosita Griciūtė 2016 Pasaulio jaunių (mergaičių iki 16 m.) šachmatų čempionatas Chanty Mansijskas, Rusija 4 tšk. iš 11, 54 v.
Lukas Jonkus 2016 Pasaulio šachmatų mėgėjų komandinis čempionatas Kaunas, Lietuva 3 vieta, 3,5 tšk. iš 9
  2016 Pasaulio mėgėjų šachmatų čempionatas Halkidiki, Graikija 6.5 iš 9, 6 vieta
  2015 Europos mėgėjų šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 7.5 iš 9, pirmoji vieta
  2015 Europos mėgėjų žaibo šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 7.5 iš 9, pirmoji vieta
Ema Pociūtė 2014 Europos Sąjungos jaunučių (mergaičių iki 14 m.) šachmatų čempionatas Kounty nad Desnu, Čekija 4 tšk. iš 9, 2 vt. tarp mergaičių, 10-oji bendrojoje įskaitoje
Rytis Buterlevičius 2013 Europos greitųjų šachmatų čempionatas Varšuva, Lenkija 5.5 tšk. iš 11, 368 v.
Martynas Sabaliauskis 2013 Europos greitųjų šachmatų čempionatas Varšuva, Lenkija 4.5 tšk. iš 11, 526 v.
Paulius Meškėnas  2012 Europos jaunių šachmatų čempionatas (vaikų iki 8 m.) Praha, Čekija 4.5 tšk. iš 9, 43 v.
Karolis Poška  2012 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas  Praha, Čekija 3 tšk., iš 9, 76 v.
Kamilė Vaičekauskaitė  2011 Europos jaunių (mergaičių iki 8 m.) greitųjų šachmatų čempionatas  Druskininkai, Lietuva 2 tšk., 8 v.
Lukas Vaičekauskas  2011 Europos jaunių (vaikų iki 8 m.) greitųjų šachmatų čempionatas  Druskininkai, Lietuva 7 tšk., 3 vieta
  2010 Pasaulio jaunių (berniukų iki 8 m.) šachmatų čempionatas Chalkidiki, Graikija 3 tšk. iš 11, 118 v.
Lukas Karlinski  2009 Europos jaunių (berniukų iki 10 m.) šachmatų čempionatas  Fermo, Italija 4.5 tšk. iš 9, 48 v.
Meda Mačiuitytė  2010 Europos jaunių (mergaičių iki 12 m.) šachmatų čempionatas  Batumis, Gruzija 3 tšk. iš 9, 55 v.
Rugilė Meškėnaitė 2016 Pasaulio jaunių (mergaičių iki 18 m.) šachmatų čempionatas Chanty Mansijskas, Rusija 3.5 tšk. iš 11, 59 v.
  2009 Pasaulio jaunių (mergaičių iki 10 m.) šachmatų čempionatas  Kemeras, Turkija 4 tšk. iš 11, 73 v.
Gytis Vaičekauskas 2013 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Budva, Juodkalnija 4 tšk. iš 9, 46 v.
  2013 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) greitųjų šachmatų čempionatas Budva, Juodkalnija 5.5 tšk. iš 9, 5 v.
  2013 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) žaibo šachmatų čempionatas Budva, Juodkalnija 5 tšk. iš 9, 17 v.
  2012 Pasaulio jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Atėnai, Graikija 6 tšk. iš13, 81 v.
  2011 Europos jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Albena, Bulgarija 3.5 tšk. iš 9, 71 v.
  2011 Europos jaunių (vaikinų iki 16 m.) greitųjų šachmatų čempionatas Druskininkai, Lietuva 4.5 tšk., 15 v.
  2010 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Chalkidiki, Graikija 6 tšk. iš 11, 56 v.
  2008 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 14 m.) šachmatų čempionatas Vung Tau, Vietnamas 4 tšk. Iš 11, 73 v.
Vaidas Šetkauskas 2013 Europos greitųjų šachmatų čempionatas Varšuva, Lenkija 7 tšk. iš 11, 109 v.
  2011 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) žaibo čempionatas Druskininkai, Lietuva 6.5, 2 v.
  2011 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) greitųjų šachmatų čempionatas Druskininkai, Lietuva 5 tšk., 2 vieta
  2011 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Albena, Bulgarija 4.5 tšk. iš 9, 45 v.
  2010 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Chalkidiki, Graikija 5.5 tšk. iš 11, 60 v.
  2009 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Kemeras, Turkija 6.5 tšk. Iš 11, 34 v.
  2008 Europos jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Herceg Novi, Juodkalnija 4.5 tšk. iš 9, 64 v.
  2007 Pasaulio jaunių (berniukų iki 14 m.) šachmatų čempionatas Kemeras, Turkija 7 tšk. iš 11, 32 v.
Marius Rutkus  2003 Europos jaunių (vaikų iki 10 m.) šachmatų čempionatas Budva, Juodkalnija 2.5 tšk. iš 9, 66 v.
Ieva Žalimaitė 2013 Europos greitųjų šachmatų čempionatas Varšuva, Lenkija 5 tšk. iš 11, 512 v.
  2010 Pasaulio jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Chalkidiki, Graikija 4.5 tšk. iš 11, 53 v. 
  2009 Europos jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Fermo, Italija 3.5 tšk. iš 9, 43 v.
  2008 Europos jaunių (merginų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Herceg Novi, Juodkalnija 4.5 tšk. iš 9, 38 v.
  2008 Europos jaunių (merginų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Herceg Novi, Juodkalnija 4.5 tšk. iš 9, 17 v.
  2007 Pasaulio jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Kemeras, Turkija 5.5 tšk. iš 11, 44 v.
  2006 Pasaulio jaunių (mergaičių iki 14 m.) šachmatų čempionatas Batumis, Gruzija 5.5 tšk. iš 11, 26 vieta iš 52
  2004 Pasaulio vaikų (mergaičių iki 12 m.) šachmatų čempionatas Kreta, Graikija 6 tšk. iš 11, 25 v.
  2002 Pasaulio vaikų (mergaičių iki 10 m.) šachmatų čempionatas Kreta, Graikija 5.5 tšk. iš 11, 38 iš 70
Henrikas Jadenkus 2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 0.5 tšk. iš 6, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
Kęstutis Vasylius 2013 Europos greitųjų šachmatų čempionatas Varšuva, Lenkija 6.5 tšk. iš 11, 221 v.
  2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 4 tšk. iš 6, Plungės VŠK „Bokštas“ 49 vt.
Audrius Macenis 2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 2 tšk. iš 6, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
Sigitas Kalvaitis 2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 4 tšk. iš 7, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
  2007 Europos šachmatų čempionatas Drezdenas, Vokietija 4.5 tšk. iš 11
Kazys Godlauskas 2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 1.5 tšk. iš 6, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
Daiva Batytė 2016 42 Pasaulio šachmatų Olimpiada Baku, Azerbaidžanas 6 tšk. iš 10, 12 komandinė vieta
  2015 Europos komandinis šachmatų čempionatas Reikjavikas, Islandija 4 tšk. iš 9 galimų, 26 komandinė vt.
  2013 Europos moterų šachmatų čempionatas Belgradas, Serbija 5 tšk. iš 11, 111
  2006 37 Pasaulio šachmatų Olimpiada Turinas, Italija 1 tšk. iš 4
  2004 36 Pasaulio šachmatų Olimpiada Calvia Maljorka, Ispanija 3.5 tšk. iš 10
  2000 34 Pasaulio šachmatų Olimpiada Stambulas, Turkija 1 tšk. iš 6
  2000 Pasaulio jaunimo (merginų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Jerevanas, Armėnija 6.5 taško iš 13, 21 vieta
  1999 Europos jaunių (merginų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Patros, Graikija 9 vieta;
  1998 Europos jaunių (merginų iki 18m.) šachmatų čempionatas Murekas, Austrija 5 tšk., 15 vieta
  1997 II Europos moterų klubų taurė Hale, Vokietija Zoninės varžybos, Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
  1997 Pasaulio jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Jerevanas, Armėnija 7 taškai iš 13, 6-10 vietos
Henrikas Asauskas 2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 2 tšk. iš 7, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
  2007 Europos šachmatų čempionatas Drezdenas, Vokietija 4 tšk. iš 11
  2002 Pasaulio jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempioatas Panaji, Goa, Indija 6.5 iš 13, 41 vieta iš 88
  2000 Pasaulio jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Jerevanas, Armėnija 5 tšk. iš 13, 52 v.
  2000 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas  Oropesa de Mar, Ispanija 6.5 iš 11, 20 vieta
  1998 Europos jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Murekas, Austrija 6 tšk. iš 9, 7 vieta
  1997 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Jerevanas, Armėnija 5.5 iš 11, 34/46 iš 76
  1995 Pasaulio jaunučių (vaikinų iki 14 m.) greitųjų šachmatų čempionatas Disneilendas, Prancūzija 5 tšk. iš 9, 19 vieta iš 48
Viktoras Mozeris 1996 Europos jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Rimavska Sobota 2.5 iš 11
Monika Gedvilaitė 2012 Pasaulio šachmatų olimpiada Stambulas, Turkija 7 tšk. iš 9 galimų, 80 k.vt. iš 127, Airijos rinktinė
  1996 Pasaulio jaunučių (mergaičių iki 12 m.) šachmatų čempionatas Rumunija  
  1995 Europos jaunių (mergaičių iki 12 m.) šachmatų čempionatas Verdenas, Prancūzija  5 tšk. iš 9, 15 vieta iš 45
  1994 Europos jaunių (mergaičių iki 10 m.) šachmatų čempionatas Baile Herkulane, Rumunija 5.5 tšk. iš 9, 9 vieta iš 34
Robertas Šakinis 1999 Pasaulio jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Oropesa del Mar, Ispanija  
  1996 Pasaulio jaunučių (berniukų iki 12 m.) šachmatų čempionatas Menorka, Ispanija   
  1994 Europos jaunių (berniukų iki 10 m.) šachmatų čempionatas Baile Herkulane, Rumunija 4.5 iš 9, 15 vieta iš 28
Simona Gedvilaitė 1995 Europos jaunių (mergaičių iki 10 m.) šachmatų čempionatas Verdenas, Prancūzija 5 tšk. iš 9, 12 iš 36
  1993 Pasaulio jaunių (mergaičių iki 10 m.) šachmatų čempionatas Bratislava, Slovakija 4 tšk.iš 11
Laurynas Zaveckis 1997 Europos jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Talinas, Estija 5 tšk.iš 11
  1995 34 Pasaulio jaunimo (vaikinų iki 20 m) šachmatų čempionatas Halle, Vokietija 6 iš 13, 56 vieta iš 80
  1995 Olandijos jaunimo (vaikinų iki 20 m) šachmatų čempionatas Hengelo, Olandija 5 tšk.iš 9
  1993 Europos jaunių (vaikinų iki 16 m.) šachmatų čempionatas Szombathely, Vengrija  
Surplys Giedrius 1993 Europos jaunučių (vaikinų iki 14 m.) šachmatų čempionatas Szombathely, Vengrija  
  1992 Europos jaunučių (vaikinų iki 12 m.) šachmatų čempionatas Rimavska Sobota, Slovakija 15 vieta
Rita Bajoraitė Zykienė 2015 Europos komandinis šachmatų čempionatas Reikjavikas, Islandija 1.5 tšk. iš 9 galimų, 26 komandinė vt.
  2015 Europos moterų mėgėjų šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 4.5 tšk. iš 9 galimų, 9 vt.
  1996 I Europos moterų klubų taurė (zoninės varžybos) Vupertalis, Vokietija 1-oji vieta zoninėse varžybose, Plungės VŠK "Bokštas"
  1985 V Visasąjunginės komandinės kaimo draugijų šachmatų pirmenybės Nachičevanė, Ayerbaidžanas 3 komandinė vieta
Ilona Rudaitytė 1996 I Europos moterų klubų taurė (zoninės varžybos) Vupertalis, Vokietija 1-oji vieta zoninėse varžybose, Plungės VŠK "Bokštas"
  1996 I Europos moterų klubų taurė (finalinės varžybos) Podgorica, Serbija ir Juodkalnija 6-oji vieta, Plungės VŠK "Bokštas"
  1995 Europos jaunimo (merginų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Zanka, Vengrija 4 tšk. iš 11
  1994 Pasaulio šachmatų Olimpiada  Maskva, Rusija 4.5 tšk. iš 11
  1993 Pasaulio moterų šachmatų čempionato zoninės varžybos Talinas, Estija   
  1992 Pasaulio jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų čempionatas Duisburgas, Vokietija 5.5 tšk. iš 11
  1992 Europos jaunimo (merginų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Hradec Kralovas, Čekoslovakija  5 tšk. iš 11, 20-23 vieta
  1990 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Kaliningradas, Rusija 3.5 tšk. iš 9
  1989 Pasaulio jaunučių (mergaičių iki 14 m.) šachmatų atrankinis turnyras Plungė, Lietuva  4.5 iš 10, 4-5 vieta
  1989 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Talinas, Estija  
  1988 II TSRS profsąjungų asmeninės moterų pirmenybės Kišiniovas, Moldavija 3.5 iš 11, 34-37 vieta
Laima Domarkaitė 2016 42 Pasaulio šachmatų Olimpiada Baku, Azerbaidžanas 4.5 tšk. iš 8, 12 komandinė vieta
  2014 41 Pasaulio šachmatų Olimpiada Trumsė, Norvegija 2 tšk. iš 6, 18 komandinė vieta
  2008 I Pasaulio intelektualaus sporto žaidynės (greitieji šachmatai) Pekinas, Kinija 6 tšk. iš 9
  2008 I Pasaulio intelektualaus sporto žaidynės (žaibas) Pekinas, Kinija 5 tšk. iš 9
  2007 23 Europos klubų taurė Kemeras, Turkija 2.5 tšk. iš 4, Plungės VŠK "Bokštas" 49 vt.
  2000 Pasaulio šachmatų Olimpiada Stambulas, Turkija 5.5 tšk. iš 10
  1999 IV Europos moterų klubų taurė Nova Gorica, Slovėnija 3.5 tšk. iš 7, 7 vieta Vilkaviškio ŠK "Širvinta"
  1998 Pasaulio moterų šachmatų čempionato zoninis turnyras Vilnius, Lietuva 5 tšk. iš 9, 4 vieta
  1998 III Europos moterų klubų taurė Vupertalis, Vokietija 4 tšk. iš 6, 8 vieta Vilkaviškio ŠK "Širvinta" moterų komanda
  1997 II Europos moterų klubų taurė Halle, Vokietija Zoninės varžybos, Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
  1996 I Europos moterų klubų taurė (finalinės varžybos) Podgorica, Serbija ir Juodkalnija 6-oji vieta, Plungės VŠK "Bokštas" moterų komanda
  1996 I Europos moterų klubų taurė (zoninės varžybos) Vupertalis, Vokietija 1-oji vieta zoninėse varžybose, Plungės VŠK "Bokštas"
  1989 Pasaulio jaunimo (merginų iki 20 m.) čempionato zoninės varžybos Minskas, Baltarusija 5 tšk. iš 13
  1998 Pasaulio moterų šachmatų čempionato zoninės šachmatų varžybos Vilnius, Lietuva 4-oji vieta
  1988 TSRS jaunųjų meistrų šachmatų varžybos Tbilisi, Gruzija  
  1988 Pasaulio jaunimo (merginų iki 20 m.) čempionato zoninės varžybos Baku, Azerbaidžanas 8 tšk. iš 13 galimų, 3 vieta
  1988 II TSRS profsąjungų asmeninės moterų pirmenybės Kišiniovas, Moldavija 6 iš 11, 11-17 vieta
  1988 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Priluki, Ukraina 9.5 iš 11, pirmoji vieta
  1987 Pabaltijo ir Baltarusijos moterų asmeninės pirmenybės Chapsalu, Estija 8.5 tšk. iš 15, 4 vieta
  1987 I TSRS profsąjungų asmeninės moterų pirmenybės Krasnodaras, Rusija 7.5 tšk. iš 11, 2 vieta
  1987 TSRS moterų šachmatų čempionato pusfinalio varžybos Jaroslavlis, Rusija 5.5 iš 13, 10 vieta
  1987 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Čeliabinskas, Rusija  
  1986 Pasaulio jaunimo (merginų iki 20 m.) čempionato zoninės varžybos Eupatorija, Ukraina 6 tšk. iš 12, 8-9 vieta
  1986 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Sočis, Rusija Penktoji vieta
  1986 18 TSRS moterų komandinės šachmatų pirmenybės Minskas, Baltarusija Šeštoji vieta
  1985 V Visasąjunginės komandinės kaimo draugijų šachmatų pirmenybės Nachičevanė, Azerbaidžanas 5.5 tšk. iš 9, 3 komandinė vieta
  1985 Pasaulio jaunimo (merginų iki 20 m.) čempionato zoninės varžybos Kaliningradas, Rusijos Federacija 6 tšk. iš 14, 8 vieta, 1 vieta iki 16 m.
  1985 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Sočis, Rusija 5.5 tšk. iš 9, 5 vieta; pirmoji vieta iki 16 m.
  1984 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Černigovas, Ukraina  
Robertas Žebrauskis 1983 TSRS asmeninės jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Kijevas, Ukraina  
Laimonas Kudžma 1982 TSRS asmeninės jaunių (vaikinų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Jūrmala, Latvija 3.5 tšk. iš 11 galimų, 45-47 vieta
  1985 V Visasąjunginės komandinės kaimo draugijų šachmatų pirmenybės Nachičevanė, Azerbaidžanas 3 komandinė vieta
Margarita Arlauskaitė 2016 Pasaulio senjorų (moterų 50+) šachmatų čempionatas Marianske Lazne, Čekija 4 tšk. iš 9 galimų, 14 vieta
Baliūnienė 2016 Europos senjorų (50+) šachmatų čempionatas Jerevanas, Armenija 3 tšk. iš 9 galimų, 34 vieta bendrojoje įskaitoje, 7 tarp moterų
  2015 Pasaulio senjorų (moterų 50+) šachmatų čempionatas Aqua Therme, Italija 4 tšk. iš 9 galimų, 14 vieta
  2015 Europos moterų mėgėjų šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 6.5 tšk. iš 9 galimų, 4 vieta
  2015 Europos senjorų šachmatų čempionatas Eretrea, Graikija 3.5 tšk. iš 9 galimų, 38 vieta
  2104 Pasaulio senjorų (moterų) šachmatų čempionatas Katerini, Graikija 5 tšk. iš 11 galimų, 19 vieta
  2014 Pasaulio senjorų komandinis šachmatų čempionatas Vilnius, Lietuva 3 tšk. iš 8, 16 komandinė vieta
  2014 Europos senjorų (moterų) šachmatų čempionatas Porto, Portugalija 2 iš 9 galimų, 10 vieta
  2014 Europos moterų (senjorių) greitųjų šachmatų čempionatas Porto, Portugalija 4.5 iš 9 galimų, 12 vieta
  2014 Europos moterų (senjorių) žaibo šachmatų čempionatas Porto, Portugalija 2.5 iš 9 galimų, 16 vieta
  2013 Pasaulio moterų (senjorių) šachmatų čempionatas Rijeka, Kroatija 5 tšk. iš 9 galimų, 10 vieta
  2013 Europos senjorų (moterų) greitųjų šachmatų čempionatas Plovdivas, Bulgarija 5 tšk. iš 9 galimų, 8 vieta
  2013 Europos senjorų (moterų) šachmatų čempionatas Plovdivas, Bulgarija 4 iš 9 galimų, 15 vieta
  2012 Europos senjorų (moterų) greitųjų šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 4.5 iš 9 galimų, 16 vieta
  2012 Europos senjorų šachmatų čempionatas Kaunas, Lietuva 4 iš 9 galimų, 45 vieta bendrojoje įskaitoje
  1980  TSRS taurės pirmosios lygos šachmatų komandų varžybos Jūrmala, Latvija 6 vieta
  1977 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Ryga, Latvija 9 vieta
  1977 TSRS jaunimo spartakiada Maskva, Rusija 5 tšk. iš 7, 3 vieta lentoje
  1976 TSRS moksleivių spartakiada Lvovas, Ukraina 6 komandinė vieta
Vitalijus Majorovas 1986 TSRS vyrų komandinės šachmatų pirmenybės Minskas, Baltarusija 5.5 tšk. iš 9, 2 lenta, 5 komandinė vieta
  1985 TSRS komandinės šachmatų pirmenybės Volgogradas, Rusija 4 tšk. iš 7 galimų, 2 lenta, 9 komandinė vieta
  1985 V Visasąjunginės komandinės kaimo draugijų šachmatų pirmenybės Nachičevanė, Azerbaidžanas 8.5 tšk. iš 10, 1 vieta prie 1 lentos, 3 komandinė vieta
  1984 TSRS jaunimo iki 26 m. šachmatų čempionatas Vilnius, Lietuva  
  1983 TSRS komandinės šachmatų pirmenybės Maskva, Rusija 4 tšk. iš 7 galimų
  1983 9 TSRS šachmatų spartakiada Maskva, Rusija  
  1983 TSRS jaunimo iki 26 m. šachmatų čempionatas Jūrmala, Latvija  
  1981 49 TSRS vyrų šachmatų čempionato pusfinalio varžybos Saratovas, Rusija  
  1980 TSRS jaunųjų meistrų turnyras Soči, Rusija  
  1981 TSRS spartakiada Maskva, Rusija  
  1979 TSRS jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempionatas Daugavpils, Latvija  
  1979 TSRS suaugusiųjų spartakiada Maskva, Rusija 6.5 iš 8, 1 vieta prie 7 lentos
  1978 TSRS jaunių komandinės šachmatų pirmenybės Taškentas, Uzbekistanas 7 vieta
  1977 TSRS jaunimo spartakiada Maskva, Rusija 4 tšk. iš 8 galimų
Regina Pruckutė 1973 TSRS asmeninės jaunių (merginų iki 18 m.) šachmatų pirmenybės Talinas, Estija