TSRS "Baltasis bokštas"

1984 m. Šiauliai, Lietuva  
Plungės ketvirtosios vidurinės mokyklos komanda  
XIII vieta  
G.Mačiuitis I lenta
R.Mačiuitis II lenta
R.Remeikis III lenta
J.Baltikauskas IV lenta
L.Domarkaitė V lenta (9 tšk. iš 9 galimų, 1-oji vieta prie lentos)

1982 m. Šeki, Azerbaidžanas  
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda  
VII-VIII vieta  
L.Kudžma I lenta
A.Domarkas II lenta
A.Lapinskas III lenta
A.Buterlevičius IV lenta
L.Domarkaitė V lenta (9 tšk. iš 10 galimų, 2-oji vieta prie lentos)

1981 m. Pervomaiskas, Ukraina  
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda  
IX vieta  
L.Kudžma I lenta
R.Baltuonė II lenta
A.Domarkas III lenta
A.Buterlevičius IV lenta
L.Domarkaitė V lenta

1978 m. Belcai, Moldavija  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
XIV vieta  
V.Sakalauskas I lenta
V.Brazdeikis II lenta
R.Žebrauskis III lenta
V.Pocius IV lenta
A.Andriušaitytė V lenta

1975 m. Rostovas prie Dono, Rusija  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
XI vieta  
V.Majorovas I lenta
R.Velykis II lenta
A.Majus III lenta
R.Strazdas IV lenta
L.Radvilavičiūtė V lenta

1974 m. Mogiliovas, Baltarusija  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
II vieta  
V.Majorovas I lenta
A.Kiškis II lenta
R.Šakinis III lenta
S.Jogminas IV lenta
M.Arlauskaitė V lenta (8 iš 10, 3-ioji vieta prie lentos)

1973 m. Izmailas, Ukraina  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
VI vieta  
V.Majorovas I lenta
A.Kiškis II lenta
R.Šakinis III lenta
S.Jogminas IV lenta
M.Arlauskaitė V lenta

1970 m. Oriolas, Ukraina  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
IX vieta  
A.Venslauskas  I lenta
R.Jokubauskas  II lenta
A.Tolvaišas  III lenta
A.Kiškis IV lenta
R.Pruckutė V lenta 

LTSR "Baltasis bokštas"

1988 m. Vilkaviškis
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
? vieta
Vytautas Černeckis
Marius Gricius
S.Sukauskis
Laurynas Zaveckis
Valdonė Pruckutė

1987 m. Ukmergė
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
VI vieta
Saulius Buterlevičius I lenta
I.Galdikaitė V lenta

1986 m. Plungė
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
II vieta
Žilvinas Jašmontas I lenta
Remigijus Rudelis II lenta
Julius Kšivickas III lenta
Vytautas Černeckis IV lenta
Diana Babiliūtė V lenta

1985 m. Kėdainiai
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
IV vieta
Vaidas Vyšniauskas I lenta 
Juozas Viskontas II lenta 
Jūratė Urbutytė III lenta 
Aidas Buterlevičius IV lenta 
Ilona Rudaitytė V lenta

1984 m. Panevėžys, Lietuva   
Plungės ketvirtosios vidurinės mokyklos komanda   
I vieta   
Giedrius Mačiuitis I lenta 
Rolandas Mačiuitis II lenta 
Ramūnas Remeikis III lenta 
Juozas Baltikauskas IV lenta 
Laima Domarkaitė V lenta

1982 m.
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda  
I vieta  
Laimonas Kudžma I lenta
Arūnas Domarkas II lenta
Arvydas Lapinskas III lenta
Aidas Buterlevičius IV lenta
Laima Domarkaitė V lenta

1981 m. Jonava
Plungės penktosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta
Laimonas Kudžma I lenta 
Raimundas Baltuonė II lenta 
Arūnas Domarkas III lenta 
Aidas Buterlevičius IV lenta 
Laima Domarkaitė V lenta

1978 m.  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta

1977 m. Plungė  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
II vieta

1976 m.
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
III vieta   
Romualdas Strazdas I lenta 
Vaidas Sakalauskas II lenta 
J.Timofejevas III lenta 
Robertas Žebrauskis IV lenta 
Ilona Skuodaitė V lenta

1975 m. Plungė  
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta  
Vitalijus Majorovas I lenta
Artūras Majus II lenta 
Romualdas Velykis III lenta
Romualdas Strazdas IV lenta
Loreta Radvilavičiūtė V lenta

1974 m. Kaunas
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta   
Vitalijus Majorovas I lenta 
Arvydas Kiškis II lenta 
Rimandas Šakinis III lenta 
Saulius Jogminas IV lenta 
Margarita Arlauskaitė V lenta

1973 m. Kaišiadorys
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta   
Vitalijus Majorovas I lenta 
Arvydas Kiškis II lenta 
Rimandas Šakinis III lenta 
Saulius Jogminas IV lenta 
Margarita Arlauskaitė V lenta

1972 m. Vilnius
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
II vieta   
Vitalijus Majorovas I lenta 
Rimandas Šakinis II lenta 
Saulius Jogminas III lenta 
Viktoras Gritkus IV lenta 
Margarita Arlauskaitė V lenta

1971 m. Plungė
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
II vieta   
Vitalijus Majorovas I lenta 
Arvydas Kiškis II lenta 
Rimandas Šakinis III lenta 
Bieliauskas IV lenta 
Snieguolė Šermukšnytė V lenta

1970 m. Trakai
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
I vieta   
A.Venslauskas I lenta 
R.Jakubauskas II lenta 
A.Tolvaišas III lenta 
Arvydas Kiškis IV lenta 
Regina Pruckutė V lenta

1969 m. Kaunas
Plungės pirmosios vidurinės mokyklos komanda
III vieta   
R.Jakubauskas I lenta 
A.Venslauskas II lenta 
A.Tolvaišas III lenta 
Lukošius IV lenta 
Regina Pruckutė V lenta