Po penkių varžybų ratų Plungės visuomeninio šachmatų klubo "Bokštas" komanda su keturiomis komandinėmis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu dalinasi 1-3 vietas su Kauno AG-1 ir Kauno ŠK "Margirio" 1 komandomis. Paskutinieji du varžybų ratai bus žaidžiami kovo 15-16 dienomis.

Komandos sudėtis su ratų rezultatais (po 5 ratų)

VŠK "Bokštas“ (Plungė) (Reit. vidurk.:2259, PR1: 8 / PR2: 17)
Lent.   Pavardė Tarpt.reit. Fed. 1 2 3 4 5 Tšk. Dalyviai Reit. vidurk. K rtg+/-
1 IM Narmontas Matas 2417 LTU 1 ½ ½ ½ 1 3.5 5 2279 10 1.6
2 FM Kalvaitis Sigitas 2242 LTU 1 0 1 1 0 3.0 5 2192 15 4.9
3   Rimeikis Andrius 2170 LTU 1 1 ½ ½ ½ 3.5 5 2137 15 11.9
4 FM Asauskas Henrikas 2331 LTU   0       0.0 1 2049 15 -12.6
5   Vaicekauskas Gytis 2133 LTU 1 0 1 0 1 3.0 5 2064 15 4.3
6   Vasylius Kestutis 2108 LTU     1 1 1 3.0 3 1983 15 15.4
7   Jonkus Lukas 1818 LTU 1         1.0 1 1571 15 2.8


Vietų sąrašas po 5 rato

Vieta Komanda Žaista + = - MP Mat Pts. p
1 AG-1 (Kaunas) 5 3 2 0 8 18
2 "Margiris-1" (Kaunas) 5 3 2 0 8 17½
3 VŠK "Bokštas“ (Plungė) 5 4 0 1 8 17
4 ŠK (Panevėžys) 5 2 3 0 7 16
5 ŠSK "Bokštas" (Klaipėda) 5 3 0 2 6 16
6 VŠŠSM-"Chess-United" (Vilnius) 5 3 0 2 6 15½
7 "Milsa" (Kaunas) 5 3 0 2 6 15
8 "Vilniaus fortas" 5 3 0 2 6 10½
9 MRU (Vilnius) 5 2 1 2 5 12½
10 "Sūduva-Mantinga" (Marijampolė) 5 2 1 2 5 11½
11 "Sūduva-Svajonė" (Marijampolė) 5 2 0 3 4 12½
12 "Drakonas" (Šiauliai) 5 1 2 2 4 10½
13 LASF (Vilnius) 5 2 0 3 4 10
14 "Tomas" (Šiauliai) 5 2 0 3 4 9
15 "Margiris-2" (Kaunas) 5 1 1 3 3 10
16 ŠK (Rokiškis) 5 1 1 3 3
17 "SC - Mintis" (Gargždai) 5 1 1 3 3
18 AG-2 (Kaunas) 5 0 0 5 0


Komandų burtai

6. Ratas 2014/03/15 nuo 14.00
Nr. Komanda Komanda Rez. : Rez.
1 AG-1 (Kaunas) VŠK "Bokštas“ (Plungė)   :  
2 "Margiris-1" (Kaunas) ŠSK "Bokštas" (Klaipėda)   :  
3 "Milsa" (Kaunas) ŠK (Panevėžys)   :  
4 "Vilniaus fortas" VŠŠSM-"Chess-United" (Vilnius)   :  
5 "Sūduva-Mantinga" (Marijampolė) MRU (Vilnius)   :  
6 "Drakonas" (Šiauliai) "Sūduva-Svajonė" (Marijampolė)   :  
7 LASF (Vilnius) ŠK (Rokiškis)   :  
8 "Tomas" (Šiauliai) AG-2 (Kaunas)   :  
9 "Margiris-2" (Kaunas) "SC - Mintis" (Gargždai)   :  

 

5 rato rezultatai pagal lentas

Lent. 3 MRU (Vilnius) Reit. - 7 VŠK "Bokštas“ (Plungė) Reit. 1½ : 3½
3.1 FM Vedrickas, Tautvydas 2347 - IM Narmontas, Matas 2417  0 - 1
3.2 IM Sakalauskas, Vaidas 2399 - FM Kalvaitis, Sigitas 2242  1 - 0
3.3   Setkauskas, Vaidas 2193 -   Rimeikis, Andrius 2170 ½ - ½
3.4 WIM Zaksaite, Salomeja 2196 -   Vaicekauskas, Gytis 2133  0 - 1
3.5   Velioniskis, Robertas 1996 -   Vasylius, Kestutis 2108  0 - 1

Rezultatų lentelė po 3 rato

Vt. Komanda 1 2 3 4 5 6 PR1 PR2 PR3
1 "Margiris" (Kaunas) *   2 2   6 6.5 13.50
2 "KKSC-Nikė" (Panevėžys)   *   2 3 5 6.5 6.75
3 KŠF 1 (Kaunas) ½   *   2 3 4 5.5 4.00
4 VŠK "Bokštas“ (Plungė) 1 1   *   2 4.5 0.50
5 KŠF 2 (Kaunas) 1 1   *   1 3.5 3.25
6 LASF (Vilnius)   0 0 ½   * 0 0.5 0.00


3 rato rezultatai pagal lentas (2014/02/09 nuo 10.00)

Lent. 4 LASF (Vilnius) Reit. - 5 VŠK "Bokštas“ (Plungė) Reit.  ½ : 2½
3.1   Benkunskiene, Violeta 1636 -   Maciuityte, Greta 1626   0 - 1
3.2   Karsokaite, Irena 1646 -   Meskenaite, Rugile 1510   0 - 1
3.3   Sidaraviciute, Ruta 1530 -   Maciuityte, Meda 1471  ½ - ½


4 ratas (2014/03/15 nuo 14.00)

Nr. Komanda Komanda Rez. : Rez.
1 KŠF 1 (Kaunas) VŠK "Bokštas“ (Plungė)   :  
2 KŠF 2 (Kaunas) LASF (Vilnius)   :  
3 "Margiris" (Kaunas) "KKSC-Nikė" (Panevėžys)   :

2 rato rezultatai pagal lentas

2. Ratas 2014/02/08 nuo 17.00

Lent. 5 VŠK "Bokštas“ (Plungė) Reit. - 3 "KKSC-Nikė" (Panevėžys) Reit. 1 : 2
2.1   Maciuityte, Greta 1626 -   Vanagaite, Giedre 2014 0 - 1
2.2   Meskenaite, Rugile 1510 -   Jakaityte, Ruta 1980 1 - 0
2.3   Maciuityte, Meda 1471 -   Saumanaite, Skaiste 1757 0 - 1

 Padėtis po 2 rato

Vt. Komanda 1 2 3 4 5 6 PR1 PR2 PR3
1 KŠF 1 (Kaunas) *       2 3 4 5.0 2.00
2 "KKSC-Nikė" (Panevėžys)   *   2   3 4 5.0 2.00
3 "Margiris" (Kaunas)     * 2 2   4 4.0 4.00
4 VŠK "Bokštas“ (Plungė)   1 1 *     0 2.0 0.00
5 KŠF 2 (Kaunas) 1   1   *   0 2.0 0.00
6 LASF (Vilnius) 0 0       * 0 0.0 0.00

Komandų padėtis po 3-iojo rato

Vieta Komanda Žaista + = - MP Mat Pts. p
1 AG-1 (Kaunas) 3 3 0 0 6 13
2 ŠK (Panevėžys) 3 2 1 0 5 11
3 "Margiris-1" (Kaunas) 3 2 1 0 5 11
4 VŠK "Bokštas“ (Plungė) 3 2 0 1 4 10½
5 VŠŠSM-"Chess-United" (Vilnius) 3 2 0 1 4
6 "Milsa" (Kaunas) 3 2 0 1 4 9
7 MRU (Vilnius) 3 2 0 1 4
8 "Tomas" (Šiauliai) 3 2 0 1 4 7
9 "Drakonas" (Šiauliai) 3 1 1 1 3 7
10 ŠSK "Bokštas" (Klaipėda) 3 1 0 2 2 8
11 "Sūduva-Svajonė" (Marijampolė) 3 1 0 2 2
12 "Margiris-2" (Kaunas) 3 1 0 2 2
13 ŠK (Rokiškis) 3 1 0 2 2 6
14 "SC - Mintis" (Gargždai) 3 1 0 2 2 6
15 LASF (Vilnius) 3 1 0 2 2
16 "Vilniaus fortas" 3 1 0 2 2 4
17 "Sūduva-Mantinga" (Marijampolė) 3 0 1 2 1
18 AG-2 (Kaunas) 3 0 0 3 0



4 rato rezultatai pagal lentas
4. Ratas 2014/02/09 nuo 17.00

4.4 7 VŠK "Bokštas“ (Plungė) 3 - 2 6 VŠŠSM-"Chess-United" (Vilnius)
1 IM Narmontas Matas 2417 ½ : ½ FM Chocenka Dmitrijus 2224
2 FM Kalvaitis Sigitas 2242 1 : 0   Mickevicius Juras 2346
3   Rimeikis Andrius 2170 ½ : ½   Bucinskas Valdas 2360
4   Vaicekauskas Gytis 2133 0 : 1 FM Limontas Martynas 2295
5   Vasylius Kestutis 2108 1 : 0   Lipskij Valerij 2110

4 rato komandų rezultatai

Nr. SNr. Komanda MTšk. Rez. MTšk. Komanda SNr.
1 1 "Margiris-1" (Kaunas) 5 2½ - 2½ 6 AG-1 (Kaunas) 5
2 3 MRU (Vilnius) 4 2½ - 2½ 5 ŠK (Panevėžys) 4
3 15 "Tomas" (Šiauliai) 4 0 - 5 4 "Milsa" (Kaunas) 2
4 7 VŠK "Bokštas“ (Plungė) 4 3 - 2 4 VŠŠSM-"Chess-United" (Vilnius) 6
5 11 "Drakonas" (Šiauliai) 3 2½ - 2½ 2 "SC - Mintis" (Gargždai) 8
6 9 ŠSK "Bokštas" (Klaipėda) 2 4 - 1 2 ŠK (Rokiškis) 14
7 13 LASF (Vilnius) 2 1½ - 3½ 2 "Vilniaus fortas" 10
8 12 "Sūduva-Svajonė" (Marijampolė) 2 4 - 1 2 "Margiris-2" (Kaunas) 18
9 17 AG-2 (Kaunas) 0 1 - 4 1 "Sūduva-Mantinga" (Marijampolė) 16