images/articlephotos/gargzdai-vaiku2018.jpg2018 m. gegužės 27 d., sekmadienį, Gargžduose vyko šachmatų turnyras, skirtas vaikų gynimo dienai ir Gargždų miesto 765-osioms metinėms pažymėti. Dviejose amžiaus grupėse (iki 14-os metų ir iki 10-ies metų) dalyvavo 77 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Jurbarko, Telšių, Tauragės, Kretingos, Kauno, Plungės ir Gargždų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo penki auklėtiniai. 
Jaunesniųjų amžiaus grupėje (47 dalyviai) devynmetis Jokūbas Jablonskis ir aštuonmetis Karolis Kapickis surinko po 5 taškus iš 8 galimų ir pasidalino atitinkamai aštuntąją – devintąją vietas. Aštuonmečių įskaitoje Karolis pasirodė geriausiai ir tapo nugalėtoju.
Vyresniųjų įskaitoje (30 dalyvių) dvylikametis Matas Praspaliauskas surinko 6 taškus iš 8 galimų ir bendroje įskaitoje liko trečias. Amžiaus grupėje iki 12 metų Matas liko antras ir džiaugėsi sidabriniais apdovanojimais. Mergaičių iki 12 metų įskaitoje antra lika Barbora Gedvilaitė. Šiek tiek sėkmės ir laimės pritrūko Ugniui Žalimui, kuris užėmė garbingąją aštuntą vietą visame turnyre, o dvylikamečių įskaitoje liko penktas.
Turnyro dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, prizininkai – diplomais ir medaliais, o nugalėtojai taurėmis.
Ritos Kapickienės nuotraukoje (dėkojame!) – plungiškių grupė su treneriu FM Sigitu Kalvaičiu.