images/articlephotos/seimo-taure2018.jpg
2018 metų kovo 3 dieną vyko tradicinės žaibo šachmatų varžybos „Lietuvos Respublikos Seimo taurė – 2018“, kurių metu šachmatininkai galėjo išbandyti jėgas net keturiuose turnyruose: Seimo taurės suaugusiųjų (A) turnyre, vaikų ir jaunučių (B) turnyre, simultane su tarptautiniu meistru (-e) (C turnyre) ir didžiųjų šachmatų (D) turnyre.
Šiemet renginyje dalyvavo keturi plungiškiai: A turnyre – Gintaras Bagužis, Rolandas Mačiuitis, Rytis Buterlevičius, sudarę Plungės komandos sudėtį, ir buvęs Plungės sporto mokyklos auklėtinis Giedrius Surplys, B turnyre – Karolis Kapickis.

A turnyre varžėsi net 106 dalyviai, varžybos vyko šveicariška sistema, buvo žaidžiama 11 ratų.
Aukščiausią rezultatą tarp plungiškių pasiekė Gintaras Bagužis, surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų ir iškovojęs trečiąją vietą.
Sveikiname!
Rolandas Mačiuitis su 7,5 taško liko vienuoliktas, o Rytis Buterlevičius su 7 taškais – aštuonioliktoje vietoje.
Susumavus iškovotus komandų narių taškus, plungiškiai nusileido tik tiek pat komandinių taškų surinkusiai Vilniaus komandai ir tik dėl blogesnių papildomų rodiklių užėmė antrąją komandinę vietą tarp 17 komandų.
Tai puikus plungiškių pasiekimas! 

Šiame turnyre šauniai pasirodė ir Giedrius Surplys, pelnęs 7,5 taško ir iškovojęs 14-ąją rezultatų lentelės vietą.
images/articlephotos/k.kapickis.jpg
B turnyre, kuriame dalyvavo jaunasis plungiškis Karolis Kapickis, varžėsi 69 šachmatininkai, gimę 2004 metais ir vėliau.
Po atkaklių 9 ratų kovų šveicariška sistema aštuonmetis Karolis surinko 4 taškus iš 9 galimų ir amžiaus grupėje iki aštuonerių metų laimėjo antrosios vietos apdovanojimus. Sveikiname!
C ir D turnyruose plungiškiai nedalyvavo.

Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukoje (viršuje) – Plungės komanda (iš kairės į dešinę): Gintaras Bagužis, Rolandas Mačiuitis ir Rytis Buterlevičius.

Genadijaus Kapickio nuotraukoje (dešinėje) – Karolis Kapickis.

Išsamūs varžybų rezultatai skelbiami www.chess-results.com