2018 metų vasario 11 dieną, sekmadienį šachmatininkai rinkosi į turnyrą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti. Turnyras vyko šveicariška sistema 7 ratais.  Turnyro nugalėju tapo Plungės sporto ir rekreacijos treneris, FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Jis surinko 6 taškus iš 7 galimų. Pustaškiu nuo nugalėtojo atsiliko Rolandas Mačiuitis.  Po 5 taškus surinko du dalyviai – „Saulės“ gimnazijos absolventas Gediminas Škerba ir Plungės Senamiesčio mokyklos aštuntokas Ignas Mačiuitis. Gediminui atiteko trečioji vieta tarp suaugusių, o Ignas tapo turnyro čempionu jaunių įskaitoje. Antroji ir trečioji vietos jaunių tarpe atiteko broliams Ernestui ir Edvinui Kurmiams. Jaunučių tarpe nugalėtoju tapo Matas Praspaliauskas, antras - Ugnius Žalimas, trečiosios vietos apdovanojimais pasidabino Matas Šaulys. Moterų tarpe geriausiai sekėsi Deimantei Gnidaitei. Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis.
Genovaitės Žalimienės nuotraukoje – visi turnyro dalyviai.
Daugiau nuotraukų rasite fotogalerijoje.