2017 metų lapkričio 11 dieną Vilniuje vyko 2017 metų Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame iš viso dalyvavo 30 studentų iš įvairių universitetinių aukštųjų mokyklų. Vaikinų grupėje kovėsi 22 šachmatininkai, merginų – 8 dalyvės. Iš plungiškių šachmatininkų žaidė: Ieva Žalimaitė ir Meda Mačiuitytė, atstovavusios Aleksandro Stulginskio universitetą, Vaidas Šetkauskas (Mykolo Romerio universitetas), Egidijus Šatkauskas (Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovas) ir trys Vilniaus universiteto studentai: Rytis Buterlevičius, Mantas Jurčius bei Dovydas Auškalnis. Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasisekė Ievai Žalimaitei, kuri merginų grupėje iškovojo trečiąją vietą, vaikinų grupės asmeninėje įskaitoje aukščiausią rezultatą iš plungiškių pasiekė Vaidas Šetkauskas, tik dėl blogesnių papildomų rodiklių likęs ketvirtojoje rezultatų lentelės vietoje. Komandinėje įskaitoje (susumavus trijų geriausiai pasirodžiusių universiteto vaikinų ir vienos merginos rezultatus) nugalėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šachmatininkai, Egidijaus Šatkausko Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda tapo Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionato komandinės įskaitos vicečempionė. Vilniaus universiteto, kuriam atstovavo net trys plungiškiai, komanda iškovojo trečiąją vietą, o Mantas Jurčius, asmeniniu rezultatu ženkliausiai iš plungiškių prisidėjęs prie savo universiteto prizinės vietos laimėjimo komandinėje įskaitoje, apdovanotas bronzos medaliu. Sveikiname!
Išsamius šio čempionato rezultatus rasite svetainėje www.chess-results.com: vaikinų grupės rezultatai ir merginų grupės rezultatai.