images/articlephotos/andriusaicio2017_prizinink.jpgSekmadienį šachmatininkai rinkosi į Mokytojo Vitaliaus Vlado Andriušaičio atminimo turnyrą. Pirmiausia grupelė auklėtinių aplankė Mokytojo kapą. Po to šachmatų klube vyko varžybos. Susirinko 29 įvairaus amžiaus šachmatininkai – klubo nariai, buvę auklėtiniai, dabartiniai Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai.
Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais.  Turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Kęstutis Vasylius, surinkęs 9 taškus iš tiek pat galimų. Antrąją vietą užėmė FM Sigitas Kalvaitis, kuris atsiliko tašku. Septynis taškus surinkęs Rolandas Mačiuitis, pasidabino bronzos spalvos apdovanojimais. Tarp moterų nugalėjo Greta Mačiuitytė, senjorų – Nikolajus Rogovojus, jaunučių – Ignas Mačiuitis, vaikų – Matas Praspaliauskas.
Nugalėtojas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu, prizininkai – diplomais ir medaliais.
Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukose (viršuje, iš kairės į dešinę): Rolandas Mačiuitis, Kęstutis Vasylius ir FM Sigitas Kalvaitis; nuotraukoje apačioje – visi turnyro dalyviai.
Visas turnyro nuotraukas rasite fotogalerijoje.