images/articlephotos/N.Akmene2017_1.jpg2017 metų rugpjūčio 15 dieną (antradienį) Naujojosios Akmenės kultūros centre vyko tarptautinės šachmatų varžybos „Naujoji Akmenė-2017“. Asmeninės įskaitos tunyre buvo žaidžiami 7 ratai šveicariška sistema pagal greitųjų šachmatų taisykles. Varžybose varžėsi 40 šachmatininkų iš Dobelės miesto (Latvijos) bei įvairių Lietuvos miestų: Mažeikių, Telšių, Plungės, Akmenės, Jonavos, Gargždų, Šilalės, Tauragės. Plungei atstovavo Juozas Valauskas, Algimantas Skierus, Lina Buterlevičienė ir Rytis Buterlevičius. 
Po įtemptų 7 ratų kovų, varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos moterų šachmatų čempionė WIM Simona Kiseleva iš Telšių (6,5 tšk. iš 7 galimų), antroje vietoje – Raseinių miesto atstovas Jonas Kubilius (5,5 tšk. iš 7 galimų), trečiąją rezultatų lentelės vietą iškovojo plungiškis Rytis Buterlevičius (5 tšk. iš 7 galimų). Lina Buterlevičienė, kovodama su gerokai pajėgesniais varžovais, surinko tik pusę taškų (19-oji vieta bendrojoje įskaitoje), tačiau buvo antra tarp moterų, nusileidusi šio turnyro nugalėtojai WIM Simonai Kiselevai. Ne mažiau atkakliai kovėsi ir kiti plungiškiai Algimantas Skierus bei Juozas Valauskas, tačiau šįkart jų rezultatai buvo kuklesni.
images/articlephotos/N.Akmene2017_2.jpg
Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukoj (viršuje) iš kairės į dešinę: varžybų organizatorius Albertas Valančius, antrosios vietos laimėtojas Jonas Kubilius, varžybų nugalėtoja WIM Simona Kiseleva ir trečiosios vietos laimėtojas Rytis Buterlevičius; nuotraukoje apačioje: plungiškiai Rytis Buterlevičius, Lina Buterlevičienė, Algimantas Skierus ir Juozas Valauskas.