Nugalėtojai
2017 metų birželio 18 dieną, Plungės miesto šventės metu, vyko jau tradicija tapęs šachmatų turnyras. Į turnyrą, vykusį prie Plungės bibliotekos, susirinko 19 šachmatininkų bei gausus būrys žiūrovų. Vyko „žaibo“ varžybos šveicariška sisitema, 9 ratais.
Po inirtingų kovų, kurios truko beveik dvi valandas paaiškėjo, kad turnyro nugalėtoju tapo Kęstutis Vasylius, surinkęs 8 taškus iš 9 galimų. Antroje vietoje liko Rolandas Mačiuitis, trečioje – Nikolajus Rogovojus. Senjorų tarpe pirma vieta atiteko Algimantui Skierui (3 vieta bendrame turnyre), antra vieta – Silvestrui Baumilui, trečia – Algirdui Narmontui. Moterų tarpe geriausiai pasirodė ir pirma vieta pasidabino Greta Mačiuitytė, antroje vietoje liko Rugilė Meškėnaitė, trečioje – Gabija Meškauskaitė. Tarp vaikų pirmosios vietos prizas atiteko Barborai Gedvilaitei, antrosios – Kęstučiui Čiviliui, trečiosios – Ugniui Žalimui. Jaunučių tarpe pirmas Edvinas Kurmis, antra – Matas Praspaliauskas, trečia – Karolis Kapickis.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamai taurėmis ir medaliais.
Nuotraukoje turnyro nugalėtojai Kęstutis Vasylius, Rolandas Mačiuitis ir Nikolajus Rogovojus.