images/articlephotos/Sportininku-pagerbimas_2016.jpg
2016 metų gruodžio 16 dieną (penktadienį) Žemaičių dailės muziejuje vyko  geriausių rajono sportininkų pagerbimas.  Geriausia rajono 2016 metų sportininke išrinkta šachmatininkė, Plungės VŠK „Bokštas“ bei Lietuvos moterų rinktinės narė, moterų FIDE meistrė Daiva Batytė. Šis Daivos pasiekimas įrodo, jog didelio darbo, noro ir pastangų dėka savo pasiekimais galima aplenkti daug populiaresnių sporto šakų atstovus. Ketvirta vieta sportininkų dešimtuke atiteko kitai mūsų klubo narei šachmatininkei, Lietuvos moterų rinktinės narei, moterų FIDE meistrei Laimai Domarkaitei. 
Taip pat buvo pagerbti geriausių sportinių rezultatų pasiekę sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai. Tarp jų – šachmatininkai Ignas Mačiuitis, Gediminas Škerba, Rosita Griciūtė, Edvinas ir Ernestas Kurmiai, Rugilė, Vaidas ir Paulius Meškėnai. Už aukštus pasiekimus mokiniai buvo apdovanoti rožėmis ir padėkos raštais. Renginio dalyvius sveikino Plungės meras Audrius Klišonis, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas ir kiti garbūs asmenys.
Giedriaus Budgino nuotraukoje (dėkojame!) – apdovanotieji jaunieji Plungės sporto ir rekreacijos centro šachmatininkai su treneriais Genovaite Žalimiene (pirmoje eilėje pirma iš kairės) ir Sigitu Kalvaičiu (antroje eilėje pirmas iš dešinės) bei Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriumi Alvydu Viršilu (antroje eilėje pirmas iš kairės).