Birželio 9 dieną (sekmadienį) Klaipėdoje vyko šachmatų turnyras ,,Tas nuostabus šachmatų pasaulis”, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Šiaulių, Gargždų, Liepojos, Telšių jaunieji šachmatininkai. Viso 112 žaidėjų.  Plungės Sporto mokyklą atstovavo 20 moksleivių.
Geriausiai Plungės šachmatininkams sekėsi dalyvauti iki 10 metų amžiaus grupėje. Čempionu tapo septynmetis Paulius Meškėnas. Jis surinko 7 taškus iš tiek pat galimų. Antrąją vietą tašku atsilikęs užėmė Ignas Mačiuitis. Tiek pat taškų surinkusi Kamilė Vaičekauskaitė bendroje įskaitoje liko trečia. Ketvirtas liko Edvinas Kurmis , penkta Greta Galdikaitė. Vyreniųjų įskaitoje iki 14 metų mergaičių tarpe antra liko Rugilė Meškėnaitė, mergaičių iki 12 metų čempione tapo Rosita Griciūtė. Berniukų iki 12 metų įskaitoje trečias liko Ernestas Kurmis. Pačių vyriausių turnyrą iki 18 metų laimėjo Gytis Vaičekauskas . Trečias liko Martynas Sabaliauskis. Tekstas - S.Kalvaičio.