PrizininkaiGegužės 11-12 dienomis Dubingiuose (Molėtų raj.) vyko Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai. Šiose varžybose dalyvavo 209 šachmatininkai iš visos Lietuvos, iš jų 11 Plungės sporto mokyklos moksleivių. Plungės šachmatininkai sužaidė tiesiog nuostabiai ir parvežė net 8 įvairių spalvų medalius. Plungės „Senamiesčio“ vidurinės mokyklos trečiokė Kamilė Vaičekauskaitė pasirodė iš visų geriausiai. Ji savo amžiaus grupėje (mergaičių iki 10 metų amžiaus) tapo greitųjų šachmatų Lietuvos čempione ir žaibo Lietuvos čempione. Toje pačioje amžiaus grupėje greitųjų čempionate Ieva Sabaliauskytė liko antra. Kamilės brolis Gytis Vaičekauskas dalyvavęs pačioje vyriausioje amžiaus grupėje (jaunių greitųjų iki 18 metų) užėmė antrąją vietą. Pats jauniausias mūsų šachmatininkas Paulius Meškėnas, kuris dalyvavo iki 8 metų amžiaus grupėje greitųjų šachmatų varžybose surinko 8 taškus iš tiek pat galimų ir nepalikęs vilčių savo varžovams pasipuošė aukso spalvos medaliu. Pauliaus sesuo Rugilė Meškėnaitė, kuri dalyvavo iki 14 metų amžiaus grupėje į Plungę parsivežė du medalius. Ji žaibo čempionate liko trečia, o greitųjų – antra. Ignas Mačiuitis dalyvavęs berniukų iki 10 metų greitųjų čempionte užėmė antrąją vietą. Netoli prizininkų liko Rytis Buterlevičius. Taip pat gerai žaidė Greta ir Meda Mačiuitytės, Martynas Sabaliauskis, Dovydas Auškalnis.
Plungės sporto mokyklos šachmatų treneriams labai džiugu ir malonu, jog mokiniai gausiai lanko šachmatų treniruotes ir visada parodo svarbių ir reikšmingų pergalių.
Tekstas Sigito Kalvaičio.
Bendroje nuotraukoje iš kairės į dešinę: R. Meškėnaitė, K.Vaičekauskaitė, I.Mačiuitis, P.Meškėnas, G.Vaičekauskas, I.Sabaliauskytė.
Kitas nuotraukas rasite galerijoje.