Plungės mergaičių komanda su trenere G.Žalimiene2013 m. gegužės 3-4 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų komandinės pirmenybės. Dalyvavo Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Plungės ir kitų Lietuvos miestų jaunieji šachmatininkai. Iš viso 16 komandų. Plungės sporto mokyklai atstovavo po vieną mergaičių ir berniukų komandą. Mergaitės žaidė penkis mačus: keturis laimėjo, o vieną kartą teko nusileisti Šiaulių šachmatininkėms. Jos užėmė antrą vietą. Komandoje žaidė Ieva Sabaliauskytė, Kamilė Vaičekauskaitė ir Greta Galdikaitė. Prie antrosios lentos Kamilė užėmė pirmąją vietą, Greta (trečia lenta) – antrąją vietą. Berniukų komandoje žaidė Ignas Mačiuitis, Edvinas Kurmis, Paulius Meškėnas, Lukas Vaičekauskas ir Žygimantas Sabaliauskas. Berniukai žaidė 7 mačus. Keturis laimėjo, o tris kartus teko nusileisti varžovams. Berniukai liko penktoje vietoje tarp 12 komandų. Prie savo lentos (trečios) pirmą vietą iškovojo Paulius Meškėnas, surinkęs 6 taškus. Gerai sužaidė ir Lukas Vaičekauskas, surinkęs 4 taškus. Asm.archyvo nuotrauka, iš kairės į dešinę: Ieva Sabaliauskytė, Greta Galdikaitė, Kamilė Vaičekauskaitė